Андрій Вагапов: Святкування дня народження Жукова це майже вшанування Гітлера

2 роки ago Інформ центр 0

Представник політичної партії «Патріот» Андрій Вагапов вважає, що заходи, які відбулися в Одесі до дня народження Маршала Георгія Жукова ініційовані «куратором від північного сусіда» для розпалювання ворожнечі між українцями. Так він прокоментував кореспонденту Daily.com.ua святкування річниці від дня народження Жукова в Одесі. «Куратори від північного сусіда навмисне організовують ці заходи через своїх виконавців, яких вигодовували багато років з метою розпалювання конфлікту», – сказав він.

Андрій Вагапов переконаний у тому, що день народження Жукова не є святом для українців. «Жуков потрапляє під дію закону про декомунізацію з багатьох причин, починаючи з тієї, що він був винний у масових розстрілах українців з числа червоноармійців, продовжуючи тим, що був міністром оборони СРСР і членом президії ЦК КПРС, закінчуючи тим, що він керував знищенням національного революційного руху в Угорщині. Про його всебічну участь у знищенні народу України і поняття “українська нація” не знає тільки той, хто не бажає знати», – зазначив він.

Одеський представник партії «Патріот» вважає відкритою провокацією покладання квітів на місці декомунізірованного раніше пам’ятника радянському маршалу на названому в його ж честь проспекті. «Проводити подібне явно не варто, адже це рівносильно святкуванню дня народження Адольфа Гітлера, Беніто Муссоліні, Андрія Чикатило, Луїса Гаравіто, Гарольда Шипман або Генрі Холмса. Тому планування проведення подібного святкування і є провокацією, а ось будь-які дії правоохоронних органів або навіть радикально налаштованих громадян проти провокаторів-організаторів святкування вважаю обґрунтованими, як би жорстко це не звучало. До речі, 1 грудня і Пабло Ескобар був народжений, могли б і його портрети провокатори захопити на святкування, хоча Ескобару, по злодіяннях до Жукова, звичайно, далеко», – додав Андрій Вагапов.

Джерело: daily.com.ua