Заява Політичної Партії «ПАТРІОТ» щодо указу Путіна про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися до російського уряду з заявами про громадянство РФ у спрощеному порядку.

3 роки ago Інформ центр 0

Заява
Політичної Партії «ПАТРІОТ»
щодо указу Путіна В.В. про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися до російського уряду з заявами про громадянство РФ у спрощеному порядку.

Сьогодні, 24 квітня 2019 року, офіційно опубліковано указ президента РФ, яким спрощується порядок прийому громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
Цим документом Кремль офіційно підтвердив, що окуповані райони Донецької і Луганської областей України фактично управляються із Москви. Таким чином, путінський режим визнав свою причетність до окупації цих територій шляхом прямої фізичної агресії регулярних військ РФ.
Спонукання нинішньою російською владою українських громадян до отримання російського громадянства є наглядним прикладом реалізації традиційної імперської політики остаточного поневолення окупованих територій.
Введення в дію цього указу – це намагання ще однієї реалізації путінським режимом грузинського сценарію, втіленого свого часу в Абхазії та Південній Осетії: через захоплення людей відбувається привласнення території.
Надання громадянства РФ громадянам України, що проживають на території ОРДЛО – це гібридна легалізація державності терористичних організацій «ДНР/ЛНР» у складі РФ.
Указ Путіна – це чергове нехтування міжнародним правом та попрання права як такого загалом. Посилання у документі на діюче законодавство РФ є намаганням нинішньої російської влади через псевдоправо приховати злочини путінського режиму – групи осіб, що втягує державні інститути та народи РФ у дії глобального гібридного тероризму.
Комплексні гібридно-месіанські дії Кремля, спрямовані проти нашої країни, мають чітку мету знищення України як самостійної і незалежної держави. Прийнятий указ є елементом таких дій і являє собою загрозу для національної безпеки.
Політична партія «ПАТРІОТ» вимагає від діючого Президента України негайного скликання позачергового засідання Ради національної безпеки і оборони. В роботі цього засідання має взяти участь новообраний Президент України. У ці дні влада має виказати готовність до продовження лінії рішучого спротиву путінському режиму та продемонструвати суспільству налаштованість на подальші демократичні зрушення в країні.
Українська влада повинна негайно ініціювати скликання засідання Ради безпеки ООН з приводу втручання РФ у суверенність України та поставити питання про вжиття заходів щодо недопущення реалізації путінського указу.
Звертаємося до Верховної Ради України з вимогою невідкладно прийняти постанову із правовою оцінкою дій Кремля та направити відповідні звернення парламентам країн ЄС і НАТО.
Вимагаємо від Верховної Ради України прийняти Закон України щодо визнання путінських адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та АР Крим терористичними організаціями.
Політична партія «ПАТРІОТ» звертається до українських громадян із закликом об’єднатися у справі спільної боротьби проти путінського режиму, що захопив владу в РФ – у борні з агресором маємо бути сильними та нездоланими.