Привітання новообраному Президенту України Зеленському Володимиру Олександровичу

2 роки ago Інформ центр 0

Новообраному Президенту України

ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

 

ПРИВІТАННЯ

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від імені Політичної Партії «ПАТРІОТ» вітаю Вас із обранням на найвищу державну посаду!

Президентські вибори 2019-го року, які Ви блискуче виграли, мають стати зламним моментом у історії України – саме таке сподівання спонукало українців віддати Вам свої голоси, довіривши долю країни на наступні п’ять років.

Саме Ви стали символом суспільного запиту на перезавантаження держави. Цей запит має насправді просту логічну формулу – остаточну відмову старим пострадянським політичним «елітам», які десятиліттями використовували владу як власний бізнес, підлаштовуючи державну машину під суто меркантильні цілі. Привласнюючи ресурси країни, вибудовуючи грабіжницькі монополії.

Українці вирішили, що з них – досить. І саме навколо Вас об’єднались Південь, Північ, Схід, Захід і Центр України. В цьому ще один Ваш здобуток і Ваша велика відповідальність. Адже десятиліттями політична доцільність панувала над здоровим глуздом, коли політики свідомо ділили українців по мові, вірі, культурі, історії. Але вам довірились усі – тож місія «зшити» країну у єдиний суспільний організм відтепер є Вашою, Володимире Олександровичу!

І ми сподіваємось, що головним принципом такого об’єднання має стати творення території життя українців – саме навколо тих принципів і цінностей, які Ви виклали у своїй Передвиборчій програмі, зазначивши, що пишете про Україну своєї Мрії.

Нам подобається Ваша Мрія. Ми мріємо про таку ж Україну.

Через кілька тижнів Ваше життя буде цілком підпорядковане служінню Державі. Вам доведеться пережити період безлічі запитань, на які мають бути дані блискавичні відповіді. І за вирішенням щоденних завдань важливо не втратити відчуття головної, стратегічної, ціннісної Мети, реалізації якої очікує від Вас суспільство. Вона полягає у зміні правил життя у владі. Стара політична культура та її носії отримали ляпаса на цих виборах. І люди чекають від Вас запровадження нових, сучасних, чесних і прозорих, правових і демократичних правил.

Це дуже важкий шлях.

Адже Ви стаєте главою держави, влада якої роками демонструвала відсутність честі.

Країни, яка чекає на мир, але не будь-якою ціною.

Яка не знає, скільки людей живуть нині на цій землі, якими є її надра і природні запаси, чому і на яких правах вони перекочували в управління купки олігархів-монополістів.

Країни, яка страждає через кричущу некомпетентність управлінців, всаджених у крісла за принципом кумівства і особистої відданості.

Але, попри усі ці кричущі вади, у Вас є перспективи і шанс впоратись із своєю місією. Адже Ви стаєте найвищою посадовою особою країни, яка мріє разом із Вами!

Ваш головний помічник і партнер на шляху до омріяної України – народ. Який тисячі раз розчаровувався, але досі – вірить!

Тож Вам є на кого спиратись. На віру у свій народ. У його допомогу і підтримку. У щире бажання кожного патріота стати поряд із владою, яка більше не лукавить, не бреше, не зраджує.

Шановний пане Президенте!

Бажаю Вам сили, твердості, самостійності і мудрості.

Бажаю натхнення і творчості.

Цього достатньо, аби Ваша і наша Мрія стала реальністю.

 

З повагою,

Голова Політичної Партії «ПАТРІОТ»     Микола ГОЛОМША