Активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» спільно з національно-патріотичними громадськими організаціями провели акцію у м. Києві біля арки «Дружби народів»

3 роки ago Інформ центр 0

12 січня 2018 року активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» спільно з національно-патріотичними громадськими організаціями провели акцію у м. Києві біля арки «Дружби народів» (у народі цей пам’ятник отримав назву «ярмо»).
Виступаючи на мітингу Голова Партії ПАТРІОТ Микола Голомша зазначив, що місце, де зібрались учасники « символізує ту імперську політику, яка затягнула нас в ярмо ще кілька століть назад».
«Всі ті символи, які є – нагадують про зовсім іншу країну, розділяють суспільство і руйнують нашу свідомість, вони руйнують нашу українську миролюбиву, братолюбську ідеологію, яка повинна панувати в Україні.
Україна потребує системної роботи державного апарату на ствердження дійсно національної української соборної держави, яка базується на українських цінностях, традиціях, яка символізує і прославляє наших героїв, а не прославляє тих, хто топив Україну в крові. Сьогодні ми прийняли рішення, що ми оголошуємо боротьбу колаборантам України. Це те зло, яке руйнує наше суспільство. Ми сьогодні об’єднуємося навколо цінностей, а не навколо особистостей.
Сьогодні на своїй землі ми не є власниками, на є володарями тих багатств, які Господь дарував нашій країні. Ми сьогодні в 10-11 раз дорожче купуємо газ, який належить нам безкоштовно. Ми бачимо, як незаконна, протиправна приватизація привела до утворення монополій та олігархічних груп.
Не аналізуючи першу, другу, третю хвилі приватизації , Уряд знову кинув під продаж та приватизацію самі великі та потужні державні підприємства, які спеціально банкрутують для майже безкоштовної передачі їх у власність олігархам.
Ми сьогодні тут не тільки для того, щоб показати, що ми проти символів, ми тут зібралися для того, щоб сказати, що ми системно хочемо працювати, щоб всі рішення місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, Законодавчого органу держави приймались з метою затвердження української ідентичності і формування життя для кожного українця, а не тільки для окремих каст», – сказав Микола Голомша у своїй промові.
Вже давно спростовано радянські міфи про те, що українці начебто тільки й робили, що боролися за те, щоб позбутися власної незалежності заради “возз’єднання” з Московією. Варто постійно пам’ятати про знищення Російською імперією української державності, придушення нею протягом століть будь-яких виявів національно-визвольної боротьби українців, колоніальний гніт і репресії, заборони української мови, в тому числі трагедію українського Голодомору-геноциду 1932-1933 років, який з волі Москви забрав понад 10 млн. життів українців. Потрібно віддати сьогодні шану всім тим, хто загинув уже в наші дні у боротьбі з агресією Росії за незалежність України та тим, хто реально зараз бореться з агресором на сході нашої держави. Сьогодні треба всім нам дбати про розбудову дійсно української, і дійсно незалежної держави, про її економічний та культурний розвиток, моральне здоров я та політичні свободи українського народу.
Прес-центр