Разом – за нові чесні вибори

3 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні біля Верховної Ради України пройшла всеукраїнська акція «Ні виборам за законом Януковича!», в якій прийняли участь представники більше 20 політичних партій та громадських об’єднань. Політична Партія «ПАТРІОТ», яка послідовно виступає за необхідність запровадження якісно нового виборчого законодавства, також долучилася до цієї акції.

Виступаючи зі сцени на площі Конституції, Голова Партії Микола Голомша закликав усі патріотичні національно-налаштовані сили об’єднатися не лише навколо процесу прийняття Виборчого кодексу, а й запропонувати суспільству єдиного кандидата в Президенти України, здатного рішуче відстоювати її суверенітет.

Зокрема, він сказав:

«Зверніть увагу, що сьогоднішнє виборче законодавство дає можливість завести у Верховну раду п’яту колону Московії. Вони сьогодні тут, під куполом плюндрують наших героїв, які боронять кордони і помирають за долю нашої держави. Я хотів би звернути увагу на те, що ми, завдяки новому виборчому законодавству, зможемо обрати нашого президента, який буде не тільки вдаватись до відповідних прохань до міжнародних партнерів воювати на сході України за наші кордони, а збере військо, яке впродовж двох-трьох місяців вичавить ту нечисть, що взяла в руки зброю на сході нашої країни. Я вважаю, що ми дозріли до того, щоби всі багатства України, які напевно є найбільшими на теренах Європи, працювали сьогодні на українців. Тому, щоб цього не допустити, олігархат буде і надалі пробувати зберегти мажоритарку. Ми повинні сьогодні подбати про те, щоби наше нове виборче законодавство не було доповнене на користь олігархам. Більше чотирьох тисяч поправок вже є до того кодексу, який ми сьогодні вимагаємо прийняти. Ми вважаємо, що громадськість повинна контролювати сьогодні владу, щоб вони в цьому кодексі  знову не провели відповідні бар’єри, які не дадуть можливості пройти до парламенту новим прогресивним силам, які здатні і готові працювати та творити середовища життя для українців.

Разом ми з вами сила! Сьогодні таке єднання українства, українських громадських об’єднань дає підстави сказати, що ми маємо визначитись з єдиним лідером української нації. Я закликаю всі політичні сили, громадські об’єднання зібратись і визначити такого лідера, щоб більше ми не стояли на майданах і не втрачали наших Героїв. Слава Україні!».