Заява Політичної Партії «ПАТРІОТ» до Днів пам`яті і примирення

3 роки ago Інформ центр 0

Разом із багатьма країнами Європи 8 і 9 травня Україна відзначає знаменні дати – Дні пам’яті та примирення.

У ці дні ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з гітлерівським націонал-соціалізмом, усіх жертв Світової війни, що стала найбільш кривавою в історії XX ст., а також відстоюємо значення зусиль українців у подоланні нацизму.

8 і 9 травня – це дні  пам’яті, великої скорботи  і в той же час –  примирення між українцями, яких доля звела з різних сторін нашої історії. Ми мусимо усвоїти справжні знання про події Другої світової війни, щоб звільнитися від радянсько-путінських історичних міфів щодо вояків Радянської Армії і Української повстанської Армії, продовжити чесний діалог з громадами навколо кривавих сторінок минулого. Гідне вшанування пам’яті кожного, хто в борні з нацизмом був солідарним бойового братерства народів Об’єднаних Націй – ось головна візія цих дат.

Про це слід пам’ятати повсякчас, щоб історія не зробила кривавий зигзаг, поставивши попереду кремлівський символічний “Безсмертний полк”, а позаду найманців терористичних угрупувань з ОРДЛО та окупованого Криму в наступі на мирну цивілізацію не тільки України і Європи, але й глобального світу.

Путінці не полишають ідею пов’язати пострадянський простір залежних держав в “рускій мір” через викривлене трактування минулого і розроблення в підвалах російських спецслужб версії домінування радянщини в історичній пам’яті поколінь, при цьому намагаються протягнути в Україну під різними приводами кремлівську маніпуляційну ініціативу – “Безсмертний полк”, прикриваючись при цьому школярами і вчителями, як прикривалися дітьми і жінками під час захоплення Криму та окремих районів Донецької і Луганської областей.

Політична Партія «ПАТРІОТ» заявляє: неприпустимо, щоб 9 травня громадяни України йшли в тих колонах псевдопам’яті, які ідейно і технологічно формуються у Кремлі. У нас є власна історія Другої світової війни з народами демократичного світу.

Ми звертаємося до представників ЗМІ із проханням:  не шукайте примітивних сенсацій та не поширюйте кремлівську пропаганду, не топчіться по пам’яті справжніх борців за Україну.

Від органів державної влади, а саме  МОН, МВС, СБУ вимагаємо не допускати втягнення вчителів, школярів, студентів в кремлівський “полк” на вулицях українських міст 9 травня та заборонити їхню участь у пропутінській ході.

Ми звертаємось до усіх політичних сил про недопустимість використання 8 та 9 травня з метою  збурення і організації протистояння в середині українського суспільства. Припиніть прикриватись дітьми та вчителями, створювати інфоприводи, які підігрують путінським ініціативам та пропагандистським заходам.

Закликаємо усіх громадян бути пильними та не допустити зманіпулювати собою!