Про необхідність прийняття закону про національну безпеку та відповідної програми, яка б забезпечувала захист людини в Україні

3 роки ago Інформ центр 0

Лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша в студії телеканалу «112 Україна» говорив про загрози, які несе Україні глобальний гібридний тероризм, про необхідність прийняття закону про національну безпеку та відповідної програми, яка б забезпечувала захист людини в Україні та скоординувала б дії прикордонників, військових, контррозвідників і співробітників оперативних служб.

«Щодо безпеки людини в Україні є загальна теза – це глобальний гібридний тероризм з боку путінського режиму. Йде залякування і правоохоронців, і громадян України, демонстрація сили з боку нашого північного сусіда, щоб посіяти страх», – зазначив М. Голомша.

Лідер Партії «ПАТРІОТ» нагадав, що незважаючи на агресію, яку веде на сході нашої країни Кремль, Україна продовжує торгівельні відносини з Росією.

«Україна досі не припинила торгівельних відносин з Росією. Досі діє договір про співпрацю з країною, яка веде проти нас агресію. Тому треба ставити питання і про біометрику, і про закриття кордонів, і більш ефективно працювати контррозвідці і правоохоронним органам», – підкреслив Микола Голомша.

Лідер ПАТРІОТІВ також наголосив, що серйозної уваги суспільства потребує і необхідність прийняття Верховною Радою закону України про національну безпеку.

«Закон не приймають вже два роки. Має бути продумана відповідна програма із захисту та безпеки людини в Україні. Цей закон має скоординувати дії прикордонників, військових, контррозвідки і оперативних служб. Це повинна бути система, яка повинна відстежувати, бачити і локалізовувати всі намагання путінізму створити з України країну небезпеки, дискредитувати її. Я не вбачаю в усьому «руку Кремля», але те, що Кремль використовує будь-який привід для залякування і нашої дискредитації – це однозначно», – впевнений Микола Голомша.

Повне інтерв’ю з Миколою Голомшою на телеканалі «112 Україна» – за цим посиланням:

https://ua.112.ua/video/mykola-holomsha-eks-pershyi-zastupnyk-hlavy-hpu-hist-112-ukraina-25122017-257466.html

Прес-служба