ПАТРІОТИ підтримують Віталія Діденка на посаду голови Щербанівської об’єднаної територіальної громади

3 роки ago Інформ центр 0

Полтавська обласна та Полтавська районна організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» прийняли рішення підтримати кандидата на посаду голови Щербанівської об’єднаної територіальної громади учасника Антитерористичної операції, військовослужбовця Збройних Сил України Віталія Діденка.

Віталій Діденко – справжній ПАТРІОТ, молода, чесна та освічена людина, який прагне змінити життя нашої країни на краще. Він гаряче підтримував Майдан Гідності, в числі перших пішов добровольцем в зону АТО, згодом у складі 93-ї окремої механізованої бригади захищав Донецький аеропорт, селища Тоненьке, Піски, Опитне. Після демобілізації Віталій залишився в армії на контрактних умовах і сьогодні несе службу в одній із військових частин на Полтавщині.

Разом з Віталієм Діденком на вибори іде і його команда однодумців – членів Партії «ПАТРІОТ», порядних і принципових людей. Це – полтавчани Олександр Кімстач, Олег Гурин, Віктор Качалка, Олександр Чорвонописький, Ігор Година, Василь Сідак.

«Віталій Діденко – наш побратим, ПАТРІОТ своєї Вітчизни. Впевнений, що змінити життя в нашій країні на краще можуть лише ті, хто, не чекаючи наказів, в числі перших пішов захищати свою країну, хто знає ціну життя. Такі люди не вміють зраджувати, за ними – наше майбутнє», – наголошує голова Полтавської обласної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» Олександр Русін.

Більше інформації про Віталія Діденка, його життєві пріоритети – можна почитати в інформбюлетені.

Прес-служба