Звернення ПАТРІОТІВ до ВРУ щодо законодавчого закріплення визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, а Російської Федерації, як країни, що підтримує міжнародний тероризм

4 роки ago Інформ центр 0

Голові  Верховної Ради України

Парубію А. В.

                                              

Шановний Андрію Володимировичу!

Патріоти поділяють намагання Верховної Ради України законодавчим шляхом та різного способу комунікаціями, в тому числі на міжнародному рівні, врегулювати військовий конфлікт – розв’язаний путінською Росією з анексією Криму та окупацією окремих територій Української держави. Однак, всі демократично-патріотичні, громадсько-політичні організації стурбовані подальшою ескалацією конфлікту з боку терористичної організації і регулярних військ РФ.

Хочемо нагадати, що Генеральною прокуратурою України в 2014 році було порушено 2 кримінальних провадження щодо визнання керівництва псевдо «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» терористичними  організаціями, по яких проводяться слідчі та оперативно – розшукові заходи.

Окрім того, за ініціативи Генеральної прокуратури України та профільних комітетів Верховної Ради України 22.07.14 р. було прийнято Постанову ВРУ № 1597-VII «Про заяву ВРУ «Щодо протидії поширення підтримуваного РФ міжнародного тероризму», якою Україна звернулась до парламентів та урядів країн світу визнати так звані «ДНР», «ЛНР» та інші подібні формування терористичними організаціями та вжити до Російської Федерації термінових і дієвих заходів економічного, політичного, дипломатичного тиску, як державу, що несе загрозу сучасній Європі і світу з метою:

– виведення з України російських військових підрозділів;

– припинення постачання РФ терористам найманців, озброєння, військової техніки;

– звільнення тимчасово окупованої території України.

Однак, прийняті керівництвом держави, уряду, Генеральної прокуратури України, МОУ, МВСУ заходи на цей час не змогли стабілізувати обстановку в зоні бойових дій та примусити РФ залишити територію нашої держави.

Виходячи з вищевикладеного та з метою законодавчого закріплення визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, а Російської Федерації, як країни, що підтримує міжнародний тероризм,

ПРОПОНУЄМО:

– Організувати з керівниками профільних комітетів Верховної Ради України створення робочої групи для підготовки проекту Закону України «Про визнання «ДНР», «ЛНР» терористичними організаціями, а Російської Федерації, як країни – агресора»  та, враховуючи жорстокі наслідки бойових дій на Сході України, розглянути цей Проект Закону на осінній сесії Верховної Ради України як невідкладний.

Ми готові до будь-якої співпраці для подолання військового конфлікту на Сході нашої країни та звільнення анексованого Криму.

Слава Україні!

 

З повагою,

Голова Політичної Партії «ПАТРІОТ»                                         М. Голомша