ЗАЯВА Політичної Партії “ПАТРІОТ” щодо силового розгону учасників торговельної блокади

4 роки ago Інформ центр 0

Політична Партія «ПАТРІОТ» категорично проти застосування сили при розв’язанні будь-яких суспільних та політичних конфліктів. Ми занепокоєні розвитком подій в зоні торговельної блокади добровольчими рухами тимчасово окупованих територій на сході країни, а саме силовим розгоном редуту біля станції Кривий Торець.

Кожен день гинуть наші воїни, захищаючи цілісність України. Прості люди – ветерани війни з путінською РФ, добровольці, волонтери та небайдужі громадяни вийшли з протестом проти торгівлі з окупованими територіями.

Замість вступу у діалог з протестуючими, що домагаються виконання владою Конституції і законів України, правоохоронними органами вжито заходи щодо штурму і розгону протестувальників з юродливими коментарями про начебто антидиверсійне відпрацювання.

Українці є єдиним народом, який має свої витоки, мову, культуру, традиції, цінності, історію та майбутнє. Але зараз Україна потерпає від  воєнного втручання, інформаційної війни, економічної кризи та пасивності української влади.

 

 

Політична Партія «ПАТРІОТ» заявляє рішучий протест та засуджує силові дії з боку правоохоронних органів щодо учасників блокади. Ми закликаємо владу до діалогу зі своїм народом.

 

Політична Партія «ПАТРІОТ» звертається з вимогою до української влади, керуючись Конституцією України, законами України, відповідно до Статуту ООН:

 

  1. Визнати дії Росії проти України воєнною агресією та здійснити юридичні процедури, передбачені міжнародним правом щодо агресора.
  2. Проводити дипломатичні стосунки з Росією у Женевському форматі за участі США та ЄС та форматі Будапештського меморандуму про гарантії безпеки.
  3. Негайно здійснити перегляд та подати до Верховної Ради пропозицій щодо денонсації усіх українсько-російських угод, виходячи із статусу країни, що зазнала агресії з боку Росії.
  4. Припинити економічні, гуманітарні, культурні, освітньо-наукові стосунки з Росією, що загрожують національній безпеці України, й припиняються на час до повного повернення окупованих територій.
  5. Застосувати та посилити спільно зі США та країнами ЄС усі види санкцій щодо примусу російського агресора до миру;
  6. Здійснити ефективні заходи щодо мілітаризації економіки й господарського комплексу, мобілізації наявних ресурсів для забезпечення перемоги у війні та надійного захисту національних інтересів.

 

Політична Партія «ПАТРІОТ» застерігає МВС та Антитерористичний центр СБУ від наступних провокацій силового протистояння всередині країни. Вимагаємо виконання владою вказаного вище плану дій, що витікає із необхідності забезпечення національної безпеки, задля подолання агресії з боку Росії щодо України.