Чому «Патріот»?

1 рік ago photostartart 0

Чому «Патріот»?

                                                                                                                           

Що собою представляє список партії «Патріот» до Лозівської міської ради? В чому його специфіка? Спробую пояснити коротко, майже тезово.

Двадцять років тому, у місті та районі, почала формуватися спільнота людей, які сповідують національно-демократичні цінності – патріотизм, відкритість влади, свободу слова.  Згодом її представники брали активну участь в громадському житті міста та району: розбудовували осередки громадських організацій та політичних партій; обиралися до органів місцевого самоврядування та здійснювали депутатську роботу.

Проте, в реалізації громадських проектів завжди були разом. За ці роки їх була ціла низка, назву лише основні напрямки: освіта, культура, розвиток громадянського суспільства, видання науково-популярних книг з історії рідного краю, утримання притулку для тварин, допомога соціально незахищеним категоріям населення,  і ще багато чого іншого.

З самого початку АТО багато людей з нашої спільноти стали захисниками Вітчизни та волонтерами. До того ж, до нашої групи увійшли й ті АТОвці та волонтери, які раніше не брали участі в нашій спільній діяльності. Таким чином, спільнота зросла в рази. Збільшилася кількість заходів і проектів. Зросло число напрямків роботи – громадський контроль, патріотичне виховання дітей та молоді, відзначення державних свят та пам’ятних дат на загальноміському рівні.

Як відомо, чинне законодавство України передбачає, що суб’єктом висування може бути виключно політична партія, тому на цих виборах було прийняте рішення йти до міськради разом. Політична партія «Патріот» надала нашій спільноті чудову можливість взяти участь у виборах, причому без жодних умов, окрім патріотизму і громадської активності. До виборчого списку увійшли, як партійні, так і безпартійні мешканці Лозівщини: голови місцевих громадських організацій «Спілка учасників АТО», Центр громадських ініціатив «Народна дія», організація зоозахистників, яка займається питаннями регулювання кількості безпритульних тварин, «Маємо право – 2», товариство «Відергебурт», Лозівська міська професійна спілка підприємців, ОСББ, волонтери, депутати міської і районної рад, підприємці, керівники, працівники різних галузей господарства.

Саме ми, мешканці Лозівщини, без вказівки з Харкова чи Києва, сформували список, розробили програму, затвердили виборчу стратегію і це дуже важливо, адже такий рівень свободи гарантує нашим виборцям те, що команда місцевого «Патріоту» у Лозівській міській раді буде повністю незалежною від зовнішніх чинників і тому сфокусується на тих проблемах, які дійсно цікавлять мешканців Лозівської ОТГ.

Вироблена нами Програма, на відміну від традиційних програм-обіцянок, головним чином складається з фіксування вже реалізованих чи розроблених проектів, з декларуванням наміру їх впровадження на загальноміському рівні. І тут ще одна особливість – велика кількість таких важливих для людей проектів можуть бути здійсненими без фінансування з міського бюджету!

В Програмі важливе місце приділяється розвитку економіки ОТГ, посиленню впливу мешканців Лозівщини на прийняття рішень, освіті й медицині, вирішенню проблем в сфері ЖКГ.

Місцева команда об’єднана в «Патріот» – це не лише 30 кандидатів в депутати до міськради і кандидат на посаду міського голови,  а й сотні людей, які допомагають нам розробляти і здійснювати заходи для наших земляків. Це не «шило в мішку», а команда, перевірена часом!

Приєднуйтеся!

Йдемо до міської ради разом!

 

Максим Інкін,

кандидат в депутати від

політичної партії «Патріот».

Територіальний виборчий округ №3

Перший номер у територіальному виборчому списку.

Голова ЦГІ «Народна дія»,

магістр державної служби, магістр публічного управління та адміністрування (адміністративне управління ОТГ)