Працюємо для людей, не витрачаючи жодної копійки з бюджету

1 рік ago photostartart 0

 

 

Дивлюсь виборчий список політичної партії «Патріот» до Лозівської міської ради і пригадую, скільки років знайома з багатьма кандидатами. Згадую заходи та проекти, які з ними організовували.

Тоді це стосувалося виключно громадської діяльності. Зараз же оголошуємо про своє бажання бути разом і в діяльності депутатській.

Учасники АТО, які в перших рядах йшли на фронт.

Волонтери, які забезпечували їх службу, а часом просто рятували життя в активній фазі війни.

Депутати місцевих рад та їх помічники, які не бояться підіймати найболючіші проблеми міста і району.

Представники громадських організацій – «Спілка ветеранів АТО», Центр громадських ініціатив «Народна дія», «Маємо право -2»,  які втілюють соціально-орієнтовані проекти.

Наведу свій приклад. Ось вже понад двадцять років я очолюю Лозівську міськрайонну громадську організацію – товариство німців «Відергебурт». За цей час ми реалізували сотні різноманітних проектів – від мовних курсів, до культурологічних заходів; від проектів, пов’язаних з дозвіллям для людей старшого віку, до таких же проектів для дітей; від допомоги безхатченкам, до підтримки  соціально незахищених категорій населення. Активно представляємо нашу громаду на міжнародному рівні.

Є проекти, якими пишаєшся найбільше. Серед них, звичайно, робота з Лозівським інтернатом, з яким ми активно працювали до прийняття рішення щодо припинення його діяльності: забезпечували вітамінізованим харчуванням, забезпечували місцями в літньому таборі, і, навіть, возили дітей на екскурсію до Люксембургу.

Звичайно ж, ми не поділяємо людей за національним принципом, працюємо для всіх мешканців Лозівщини.

Усі наші ініціативи приносять користь людям, притому ми не беремо з державного, чи місцевого бюджету жодної копійки, а до міської ради вирішила йти для того, аби у співпраці громадськості з органами місцевого самоврядування реалізувати започатковані проекти на рівні всього ОТГ.

Кожен кандидат в депутати від партіє «Патріот» – це самодостатня особистість, яка має низку здобутків та запланованих справ на громадській ниві. Але разом з тим, це і команда, яка у будь-яку хвилину прийде на допомогу заради реалізації добрих справ для людей і громади.

Цій команді можна і треба довіряти!

Алла Вольф,

кандидат в депутати від

політичної партії «Патріот»,

територіальний виборчий округ №4

2 номер у територіальному виборчому списку

голова Товариства «Відергебурт»