Голова партії Михайло Чурило зробив офіційну заяву

1 рік ago photostartart 0

Друзі!

Як голова всеукраїнської політичної сили, заявляю, що «Патріот» іде на прийдешні вибори 25 жовтня. Я очолив список «Патріотів» до Ужгородської міської ради та вирішив балотуватися на посаду міського голови Ужгорода!

 

Ми висунули 399 кандидатів до місцевих рад усіх рівнів, з них 5 на посаду міського голови та 1 – селищного. Політична партія «Патріот» не є маргінальним чи локальним утворенням. Ми ростемо та обростаємо м’язами, ми висунули своїх кандидатів у 15 місцевих рад (12 міських та 3 селищних) в 7 областях України.

Не можу не погодитися зі скептиками: так – це небагато порівняно з деякими іншими партіями на нашій українській політичній арені, це не тисячі. Але справжніх патріотів ніколи не було багато.  Патріот – це кожен, хто творить добро і мир у своїй країні, хто натхненно і професійно працює на благо громади, хто гідність, честь, довіру, партнерство, відповідальність вважає життєвими принципами та абсолютними цінностями.
Ми хочемо, щоби до влади в Україні прийшли політики нового формату – чесні, професійні патріоти з високим рівнем соціальної та державної відповідальності.

Наша мета – творення середовищ життя, в яких людина буде заможною, спроможною та захищеною і матиме широкі можливості для самореалізації.

Наш ідеал – органічна єдність європейських цінностей та українських національних і родинних традицій у розвитку держави та суспільства.
Наша перемога – це мир в Україні.

Саме тому ми йдемо на ці вибори, і йдемо перемагати!

П.С. Один – не значить сам, патріот у кожному з нас!