В Ужгороді сьогодні відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів-захисників України “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

1 рік ago photostartart 0

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті захисників, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник може пригадати побратима чи посестру, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті та у серцях нашого народу Героями.

“Я не хочу, щоби у суспільстві ширилися і ставали стереотипами думки про те, що патріотизм – це якась розвага, концерти, фестивалі, вишиванки…жовто-блакитні стрічки, прикріплені до грудей. Ні…, схаменіться, хто так вважає. Патріотизм – це набагато глибше та масштабніше. Патріотизм повинен прививатися та виховуватися з дитинства, це соціальне явище, яке виховується не спеціально, а тільки середовищем і спрямоване на нього. Патріот – це той, хто любить своє рідне: рідна вулиця, рідна хата, рідне село – громада, звісно ж – мова та культура. А це все є у кожного з нас, це має нас об’єднувати. Бо ми – українці!
 Саме тому потрібно пам’ятати та шанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя для того, щоби це все у нас було” – зазначив Михайло Чурило.

 

Незважаючи на дощову погоду, до акції долучилося майже дві сотні бігунів. У забігу взяли участь і закарпатські «Патріоти» на чолі з головою партії – Михайлом Чурилом. Приємно відзначити, що двоє із трьох призерів-жінок – «Патріотки». Вітаємо Юлію Товтин і Руслану Ломпей із першим та третім місцем відповідно.
Так тримати, “Патріоти”!