У комісіях з відбору кадрів маєть бути виключно професіонали

2 роки ago Інформ центр 0

“Щодо учасників експертних комісій з відбору кадрів на посади. Це як потрібно не поважати себе, ті органи, куди експертами запрошують людей, без критеріїв оцінювання їх морально-ділових якостей, фаховості, досвіду роботи, учених ступеней та документів, які говорять про їх компетенцію та право посідати членами комісій.
Люди різного віку, здебільшого молоді-не маючи в більшості випадків ні ні належної освіти, ні фаху, ані досвіду безсоромно пруться в комісії, в основному по правоохоронних, судових органах, прокуратурі, «вражаючи» своїми спічами про нові підходи у «реорганізаціях», «реформуваннях». До чого призведуть їхні пустослівні, політиканські дії прогнозувати можна однозначно – крахом у діяльності усіх цих органів. Я не кажу вже про «заморських» спеціалістів, які не знають основ нашого законодавства, ні ментальності українського народу. Хочу застерегти і прошу припинити профанацію в Україні. В час 4-ї світової кадрової революції всі передові країни світу, у відповідності до зрозумілих критеріїв формують професійні кадри у різноманітних органах, структурах, покликаних як найшвидше і якісніше розвивати, впроваджувати іноваційність, диверсифікувати економіку тощо. Ми оточуємось двійошниками, крикунами, меркантилізованими особистостями і стрімко падаємо до низу у різних сферах.
ПРОШУ – схаменіться управлінці, майте совість профани, що всюдисущі не лізьте туди, де ви не маєте фаху, вам і вашим дітям жити в Україні, ви ж і будете в майбутньому жити, послуговуватись послугами тих «спеціалістів», яких формуєте. Перейдімо на науково обгрунтовані методи, способи формування кадрів, модернізації управлінської сфери із застосуванням критеріїв найвищого гатунку на основі знань і досвіду, добропорядності”, – зазначив Микола Голомша у своєму дописі в мережі Фейсбук.