Інформаційна війна у розпалі, – Микола Голомша

2 роки ago Інформ центр 0

Хочеться звернути увагу, що в Україні немає фактично державного українського телебачення ! Потрібно зробити застереження, що це загрожує національній безпеці, бо так чи інакше це спотворює у людей уяву про політику і може призвести до загрози українській державності і провокуванню громадського збурення, що уже триває на повному ходу.
Ще раз хочеться наголосити, що в ситуації війни з путінцями, влада зобов‘язана законами і державними органами привести ці інформаційні ферми та антиукраїнську інформмаційну війну до порядку, виконання законів і Конституції України ! Але звісно, що всі дії влади мають виключити особистий інтерес, а дотримуватись виключно державного ! Слід відзначити активізацію інформаційних ферм, які популяризують людей з команди Януковича, мають хвору уяву про формування з окремих антигероїв – як псевдолідерів нації ! У всьому інформаційному просторі в Україні, з інформаційних ферм звучить антиукраїнська риторика, зневага до української мови, української культури з маніпулятивним звинуваченням політичних сил і влади – як партії війни, прикриттям путінської агресії проти України.
Виникли корпоративні воплі більшості путінських інформаційних ферм в Україні і на міжнародному рівні, «про ущемлення свободи слова» в Україні. Ця їхня так звана «свобода слова» вартує, як мінімум ліквідації інформаційних ферм з притягненням до кримінальної відповідальності окремих «творців» антиукраїнського контенту. Тоді не вдасться провокаторам ховатись за спинами журналістів. Це нагадує виставляння журналістів (з воплями кукловодів про ущемлення свободи слова) як щит, за яким ховаються інтригани путінці в Україні, як це було з прикриттям дітьми і жінками путінських гібридних підрозділів під час анексії окремих територій України.
Будьмо уважні !

З допису у мережі Фейсбук