Микола Голомша в ефірі Прямого телеканалу

2 роки ago Інформ центр 0

“Міністр Кабінету міністрів України з інспекційними органами мали би вжити заходів для приведення у відповідність до закону про оплату праці діяльність усіх державних установ, підприємств і організацій. Натомість за ганебним прикладом менеджменту “Нафтогазу” міністри виписують собі захмарні зарплати і премії. Меркантилізація дискредитує владу”, – зазначив Микола Голомша.

“Згідно ЗУ «Про оплату праці» відповідальним за законність у цьому питанні є Кабінет Міністрів України. Думаю, якщо б був прокурорський нагдяд з цього питання – було б багато кримінальних проваджень за зловживання і перевищення влади відносно посадовців різних рівнів та відносно працівників Кабміну за бездіяльність, або прикриття протиправної діяльності. А ще було б море цивільних позовів – до речі, останнє ніхто не відміняв для прокурорів в інтересах держави, а також реєстрацію кримінальних проваджень, як можна терпіти таке свавілля чиновництва – Коболєв, Укрпошта і інші !!!”, – підкреслив він.

Микола Голомша також прокоментував призначення заступника керывника ДБР: Пора припиняти профанацію правоохоронних органів. Неприпустимо призначати на посаду заступника керівника ДБР персону, у якої є явний конфлікт інтересів.