Михайло Чурило: Добро потрібно робити сьогодні – тут і зараз

2 місяці ago Інформ центр 0

Очільник Закарпатської обласної організації партії «ПАТРІОТ», депутат Ужгородської міськради Михайло Чурило своєю професійною та громадською діяльністю демонструє гідний приклад для наслідування.

Як Голова постійної комісії з питань комунальної власності він проводить активну роботу, вживає всіх заходів для того, щоб місцева влада діяла виключно в межах закону та на благо громади. Під час зустрічей на міжнародному рівні дбає про залучення інвестицій, розвиток краю.

Фонд братів Чурило регулярно ініціює і проводить благодійні акції, культурні заходи, піклується про дітей, людей похилого віку, підтримує українських бійців, освітні проекти та розвиток спорту.

Нещодавно, напередодні дня Святого Миколая, сотні дітей отримали ласощі від Фонду.

«Кожного ранку ми прокидаємося, п’ємо каву, ходимо на роботу, бігаємо по справах, клопочемося про своє «завтра», часто не усвідомлюючи, що жити потрібно «сьогодні». Така ж ситуація і з добрими справами: їх не потрібно планувати, відкладати, передоручати – добро потрібно робити сьогодні, тут і зараз. Не зволікаймо!», – зазначає Михайло Чурило.

Зокрема мешканці Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування потребують постійної уваги. Адже тут перебувають особи літнього віку, частина з них – з обмеженими фізичними можливостями. «Відвідуючи такі місця, розумієш важливість буденних для нас речей – доброго слова, щирої розмови, усмішки. Розумієш, що для когось навіть звичні нам матеріальні речі можуть мати велике значення. Ми влаштували для мешканців центру невеликі виступи, вручили подарунки. Сподіваюся, що нам вдалося привнести хоч трохи позитивних емоцій у життя кожного з цих людей», – зазначає благодійник.

Також меценати організовують вечори-зустрічі у форматі концертних програм для захисників Вітчизни і для людей поважного віку. «Люди старшого покоління, безумовно, заслуговують на повагу. Їм потрібно приділяти час. Переконаний, що ми зобов’язані знати свою історію, пам’ятати тих, хто дав нам життя, виховав і привив основні людські цінності, з якими крокуємо усе життя», – наголошує Михайло.

Не обділяє він увагою і підростаюче покоління. «Щоразу переконуюсь, що спілкування із дітьми – це завжди щиро. А опісля залишаються тільки світлі та добрі враження й емоції. Не дарма кажуть, що чужих дітей не буває. Погоджуюся із цим висловом і у своїй діяльності завжди намагаюся приділяти увагу нашому наймолодшому поколінню», – ділиться враженнями Михайло Чурило після відвідування Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Напередодні відзначення Дня української писемності та мови від імені Благодійного фонду братів Чурило був проведений конкурс для школярів. Головним завданням було написати есе на тему “Я – патріот”. На першому етапі кожна школа обирала кращих серед своїх учасників. Другим етапом був публічний захист роботи. «Переконаний, що наша молодь – свідома та патріотична. Це особистості, на яких будується наше майбутнє! А День писемності та мови – привід нагадати, що свою мову необхідно любити, знати та берегти!», – вважає Михайло. Переможець конкурсу одинадцятикласник Ужгородської ЗОШ №12  Роман-Андрій Міцода отримав у нагороду навушники Apple AirPods.

Соціальна відповідальність, громадянський обов’язок для Михайла Чурила не голосні слова, а буденна радісна робота. Україна – це МИ.