Партійці вітають лідера з перемогою у апеляційному суді

8 місяців ago Інформ центр 0

Члени партії “ПАТРІОТ” щиро вітають свого лідера  Миколу Голомшу зі справедливим рішенням апеляційної інстанції у його справі щодо визнання незаконним звільнення з посади першого заступника Генпрокурора. У судовому порядку фактично доведено, що протиріччя у Законі про люстрацію призвели до порушення трудових прав громадянина.

Це незаконне звільнення виглядало надзвичайно цинічним, оскільки команда Януковича через те, що Микола Голомша у будь-яких випадках відстоявав законність, не раз застосовувала щодо нього репресивні методи. Після Революції Гідності Голова партії “Патріот” був поновлений на посаді першого заступника Генпрокурора, як жертва незаконного звільнення режимом президента-втікача. Після поновлення Миколи Голомші в ГПУ, його підлеглі внесли до реєстру досудових розслідувань 2 500 кримінальних проваджень щодо злочинів режиму Януковича.

Нині – третьго грудня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд Києва, так само як і суд першої інстанції вказав, що будь-яких даних про дії, або бездіяльність Миколи Голомші на користь узурпації влади Віктором Януковичем наведено не було, як це передбачено адміністративним судочинством. Окружний адміністративний суд Києва ухвалив – визнати протиправним та скасувати наказ ГПУ про його звільнення з посади першого заступника Генерального прокурора та поновити Голомшу на посаді. Це рішення підтримане апеляційною інстанцією.

Бажаємо Вам, Миколо Ярославовичу, посісти гідну посаду, адже Україна як ніколи потребує професіоналів, державників, які реальними справами довели відданість інтересам українського народу та нашої країни.

Прес-служба партії