Заява Політичної Партії «ПАТРІОТ» щодо шляхів відновлення територіальної цілісності України

10 місяців ago Інформ центр 0

Жодної поступки агресору!

Партія «ПАТРІОТ» виступає за відновлення територіальної цілісності України в межах визнаних міжнародним правом її кордонів. Відповідно до статті 2 Конституції, Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною. Закликаємо владу вжити невідкладних заходів для забезпечення виконання норми Основного закону.

Всі переговори в існуючих форматах – продовження Мінських домовленостей, переговори у Нормандському форматі на умовах Російської Федерації є загрозою національній безпеці України та державному суверенітету нашої держави. Проведення виборів на окупованих  територіях, запровадження особливого статусу суперечить Конституції України.

Вимагаємо від влади ініціювати скликання позачергового засідання Ради безпеки ООН з означенням розробленого плану рішучих дій щодо відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Закликаємо керівництво держави звернутись до країн підписантів Будапештського меморандуму, лідерів країн G-20 та міжнародної спільноти щодо надання нам всієї можливої підтримки і допомоги у цьому питанні.

Від Верховної Ради України вимагаємо невідкладно ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду для притягнення до кримінальної відповідальності президента Росії, його оточення та ватажків терористичних  організацій ЛНР/ДНР за розв’язання збройної агресії проти України, злочини проти людяності на нашій землі.

 

Прес-служба партії «Патріот»