29 серпня 2019 року в Україні вперше офіційно відзначатимуть День Пам’яті загиблих захисників.

5 місяців ago Інформ центр 0

Зібрані сьогодні соняхи, волонтери, пошуківці та бійці, покладуть  під стіни Михайлівського Золотоверхого Собору, де знаходиться стіна пам’яті.
Саме соняхи стали символом загиблих українських бійців на Донбасі, які втратили своє життя у боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
5 років  тому під Іловайськом на Донбасі загинула найбільша кількість українських військових бійців. За офіційними даними тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються пропавшим безвісти.
Шановні Захисники України !
У День Пам‘яті, хочу відзначити, що Ви, хто сьогодні на бойових постах, або уже на території поза межами війни, загиблі воїни – є, були і залишаєтесь нашою найціннішою опорою, запорукою спокою мирного життя України та захисниками наших територій і родин. Хочу від імені всіх ПАТРІОТів вклонитись кожному із Вас, кожній родині загиблих, кожному, хто сьогодні заліковує рани. У час небезпеки Ви без роздуму вступили у бій з ненаситним ворогом – путіністами та їх сателітами у смертельну сутичку не жаліючи свого здоров‘я і життя. Священний обов‘язок, який Ви виконали і виконуєте – зобов‘язує нашу державу до створення потужної української армії, забезпечення наших кордонів та безпеки кожної людини. Подбати про увіковічнення пам‘яті загиблих та створення території життя та поваги для кожного воїна, їх родин та родин загиблих воїнів. Давайте перейматись проблемами кожної людини та творити територію добра і справедливості. Слава Україні!

 

З повагою, Микола Голомша лідер Політичної Партії Патріот!