Заява Політичної партії ПАТРІОТ – Путінська агресія проти європейської демократії

12 місяців ago Інформ центр 0


Заява Політичної партії ПАТРІОТ

 

Путінська агресія проти європейської демократії

 

Діючий державний режим РФ, який ініціював агресію проти України і вже більше п’яти років знекровлює українське суспільство та нищить українську державність, зробив чергову спробу знівелювати стандарти європейської демократії, зумисно використовуючи демократичні принципи –гласність, плюралізм, верховенство права та свободи людини – як зброю в своїх брудних політичних ігрищах.

Вчора, 17 липня, провідник політики путінського режиму в Україні і за сумісництвом голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» В. Медведчук провів у стінах Європарламенту брифінг з європейськими депутатами – прихильниками та сателітами путінства в ЄС.

В ході цієї зустрічі пан Медведчук повторив всі тези, які протягом останніх років нав’язувала українському суспільству пропаганда Кремля щодо нібито внутрішнього конфлікту в нашій країні, тобто «громадянської війни», про яку вони говорять щодоби на увесь світ. Медведчук жодним чином не згадав причину, яка призвела до окупації території України – Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької і Луганської області – та численних (понад 13000) жертв, десятків тисяч покалічених українці, сотень тисяч зламаних доль, біженців (1,7 мільйона чоловік) – політичний режим нинішньої Російської Федерації, який визнаний на міжнародному рівні країною-агресором, а по суті є державою-терористом.

Гіперболізовану брехню Медведчука транслювали деякі українські телеканали, опосередкованим власником яких і є Медведчук. Саме тому роль і значення цього кулуарного брифінгу у вітчизняному інформаційному просторі була перебільшена і суттєво викривлена.

Захід, проведений представником Путіна у стінах Європарламенту, є нічим іншим як облудливою передвиборчою технологією, яку Кремль застосовує в ході виборів до Верховної Ради України. Це є прямим втручанням спецслужб РФ в українські  виборчі перегони. Застосування під час брифінгу символіки Євросоюзу і Європарламенту створювало картинку підтримки на рівні ЄС політики Путіна щодо України, провідником якої є Медведчук. Таким чином, українському виборцю нав’язувалися кремлівські меми, що встановлення миру залежить від Києва, а не від Кремля. А це ніщо інше, як бажання сателітів Путіна довести тезу щодо необхідності досягнути миру на Сході України на умовах Московії.

Політична партія ПАТРІОТ вважає такі дії пропутінських сил в стінах Європарламенту черговою агресією Кремля проти європейської демократії і демократичних цінностей. Передвиборчі технології путінського режиму, які проявляються в діях таких псевдополітиків як В. Медведчук, несуть загрозу для України і Європейського Союзу та для світової демократії загалом.

Політична партія ПАТРІОТ звертається до всіх інституцій Європейського Союзу із закликом захистити руйнування принципів демократії представниками політичного режиму нинішньої РФ, посилити захист інформаційного простору ЄС від публічних атак з боку Кремля і його посіпак, не допускати до Європарламенту відвертих апологетів глобального гібридного тероризму.

Політична партія ПАТРІОТ висловлює тверду підтримку ЄС у прагненні затвердити на європросторі демократичні стандарти в усіх сферах життя, зокрема свободи слова та одночасно звертає увагу на неприпустимість використання демократичних механізмів проти самої демократії, свідками чого ми стали під час брифінгу представників Кремля у Європарламенті.

Ми впевнені у продовженні плідної співпраці України із Європейським Союзом, у бажанні спільного досягненнями українцями і європейцями миру на планеті та мирного розвитку нашого життя. А для цього маємо спільно захищати надбання демократії.

Патріоти в Україні – партнери мирної цивілізації, а Медведчук і його посіпаки є апологетами путінства на теренах Європи і України.