«ПАТРІОТИЧНИЙ» ФУТБОЛ У Новоайдарі.

11 місяців ago Інформ центр 0

У 1989 році на зорі створення жіночої команди «Луганочка» на стадіоні «Колос» у Новоайдарі проводився матч чемпіонату з футболу серед жіночих команд. І ось через тридцять років знову в районному центрі Луганщини в футбол грали представниці прекрасної статі.

Створена лише місяць тому з ініціативи директора фірми SEAPS Євгена Саханського жіноча збірна України з міні-футболу розпочала свій вояж по містах і селах. Суперником її виступили футболісти команди Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету на чолі з заступником голови цієї громадської організації Андрієм Гожедряновим. У складі збірної блистала уродженка Новоайдару гравець однієї з найсильніших на сьогодні команд України харківського «Житлобуду-2» Валерія Антонова. Їй вдалося забити і один з шести голів команди. А сам матч завершився, як і личить таким товариським зустрічам, бойовою нічиєю – 6: 6.

У складі збірної України були представлені гравці з міста Києва, Донецької, Полтавської, Харківської, Сумської та Луганської областей. Відзначимо і символічний дебют юної луганської зірочки 10-річної Валентини Лубенніковой, яка взяла участь в розіграші початкового удару матчу з почесним гостем поєдинку главою партії «Патріот» Миколою Голомшею. Микола Ярославович вийшов на поле у ​​футболці збірної України з символічним номером «4», подарованої йому головним тренером команди Миколою Нікішиним. Саме під цим номером партія «Патріот» включена до виборчого бюлетеня позачергових парламентських виборів, що відбудуться вже 21 липня.

У свою чергу Микола Голомша представив численним шанувальникам футболу голову Луганської обласної організації партії «Патріот» – Валентину Ретівову, яка балотується на виборах як кандидат в народні депутати по 113-му виборчому округу, до якого входить і Новоайдарський район. А ще він рекомендував Валентину Іванівну і в президенти жіночої футбольної команди «Луганочка», чиї гравці також були представлені в збірній України і також відзначилися у воротах суперників забитими голами.

Крім задоволення від гри команд глядачі, які зібралися на стадіоні «Колос» змогли взяти участь у безпрограшній лотереї від організаторів спортивного свята, де серед численних призів з символікою «Патріота» був розіграний і плазмовий телевізор.

Вже найближчої неділі подібне футбольне свято планується і в Білокуракинському районі.