Вітаємо з Днем Конституції України

5 місяців ago Інформ центр 0

Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обовязки держави, суспільства та громадян. Тобто, крім обовязків громадян, Конституція прописує їх права, гарантуючи їх дотримання різними владними інституціями.

Всі ми прагнемо,  щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищими цінностями, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. А це у великій мірі залежить від кожного з нас. Тому не треба забувати, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, а органи державної влади мають бути захисником і ефективним сервісом для суспільства!

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає усіх громадян України з днем Конституції, яку дали нашому народу законотворці в 1996 році, і бажає, щоб українське суспільство вибороло собі непорушний Основний закон країни, який би реально забезпечував, захищав і гарантував права і свободи, мирне і заможне життя громадян.