Громадяни українського суспільства вимагають від Президента України та керівництва Вищих судових органів правових істин.

10 місяців ago Леонід Додинський 0

Приводом звернення до Вищого політичного та судового керівництва держави стали події 20.05.2019 року на площі Конституції та у залі пленарних засідань Верховної Ради України, де новообраний народом Президент України Зеленський В.О. складав Присягу вірності своєму народу.

В той день, в інтерв`ю ТРК «Київ» я щиро побажав молодому політичному керівництву успіхів у створенні міцної української держави, укріплення довіри народу до влади, що першим, головним своїм завданням повинна поставити згуртованість суспільства навколо своїх ідей та разом з народом зайнятися їх реалізацією.

Тільки згуртована нація, згуртовані політичні сили держави спроможні ефективно протистояти сьогоденним внутрішнім та зовнішнім викликам!

Тим більше, що за останні 15 років політичне керівництво України «зробило багато чого», щоб розкраяти Україну, знедолити  та розбратати народ, який віками, по крихітках, збирав і укріпляв свою державу.

Рахую, що вирішальною політичною помилкою попереднього Президента, Голови ВРУ, Прем`єр-міністра стало прийняття так званого « люстраційного закону», користуючись яким влада Порошенка розділила суспільство на «люстрованих», «недолюстрованих»  і  «нелюстрованих» та штучно підігріваючи цей розподіл вибіркового люстрування, розпалюючи пристрасті, інтриги – вихолостила професійне ядро держслужбовців, працівників судової та правоохоронної системи, зробила «ізгоями» кращі кадри, професіоналів, що дійсно протистояли перетворенню України у «єдину злочинну організацію режима Януковича, з рецидивними злочинними діями порошенківського олігархату»! При цьому  справжні злочинці, шляхом так званих «виборчих, конкурсних процедур», були виведені з люстраційного процесу.

Серед десятків тисяч постраждалих від «люстраційного закону»  є люди високого патріотично-політичного рівня. Це колишній 1-й заступник Генерального прокурора України Голомша Микола Ярославович, близький мені по професійній діяльності, патріотичному духу та життєвим принципам на прикладі якого хочу показати, як влада Порошенка та Януковича незаконно, без будь-яких підстав і доказів, окрім «політичної доцільності», надумано звільнила Голомшу М.Я. з роботи, призначивши на його місце осіб, що забезпечували правову підтримку і аргументацію незаконних дій політичного керівництва держави та унеможливили, шляхом тиску на судові органи, законне повернення Голомші М.Я. на роботу в ГПУ до цього часу. Фактично, це була помста Порошенка Голомші за його антикорупційну позицію щодо злочинних дій Порошенка у 2005-2006рр, а також політичне переслідування посіпаками Януковича у період 2004-2013 рр., влада якого тричі, за надуманих підстав, звільняла його з роботи або понижувала у посадах.

Я звертаюсь до керівників Конституційного Суду, Верховного Суду України з питаннями: хто чи що на Вас тисне дотепер? Чому антиконституційний, не відповідаючий висновкам Венеціанської Комісії «люстрацій ний закон» діє в нашій державі до цього часу?  Qui prodest?

Чого чи може кого Ви ще очікуєте? Чому «політична доцільність» в правовій оцінці складу злочину замінила Вам вивчення та оцінку доказів? Які докази можуть бути застосовані до Голомші М.Я., який весною 2014 року активно протидіяв російській агресії в Криму та на Сході України, за що Басманним судом Російської федерації заочно арештований та  притягнутий до кримінальної відповідальності, а  2016 року оголошений у міждержавний розшук? Якщо Ви порахуєте мої питання як намагання тиску на судові рішення відносно Голомші М.Я. та інших незаконно відсторонених від роботи громадян України, то чи не є судова тяганина на протязі 4-5 років судовим тиском на права людини в Україні? Чи можна стверджувати взагалі про відсутність таких прав в українців із-за Вашої позиції?

Я ще раз звертаюсь до Вас, шановні керівники Вищих судових органів держави, зтряхніть пелену з очей, погляньте на фото своїх близьких у службових кабінетах та прийміть законне і дуже очікуєме суспільством рішення про відміну «люстраційного закону» ! Достатньо «українціям-люстрантам»  потерпати від беззаконня та несправедливості! Давайте разом будувати справедливе, згуртоване суспільство, де не буде місця політичним переслідуванням та репресіям, а Президент України, з нашою допомогою і підтримкою, отримає підготовлені, досвідчені кадри для розбудови держави. Успіхи сьогоднішньої держави пов`язані в тому числі і з дотриманням судами правових істин.

Прошу рахувати мої звернення відкритим листом до Президента України, Голови Конституційного Суду та Голови Верховного Суду України і сподіваюсь на Вашу відповідь про Ваші дії щодо виконання моїх звернень за адресою – м.Київ, вул. Антоновича 157, офіс Політичної Партії «ПАТРІОТ».

З повагою,

Почесний працівник МВС України,

Ветеран органів внутрішніх справ,                               Л.О. Додинський

Генерал-майор міліції у відставці

The following two tabs change content below.
Леонід Додинський

Леонід Додинський

Радник голови Політичної Партії “ПАТРІОТ”, екс-перший заступник начальника Департаменту карного розшуку МВС України, Почесний працівник МВС України