Національно – патріотичний урок в КМДА

1 рік ago Інформ центр 0

Серед виховних напрямів молоді сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне виховання як основоположне, що відповідає викликам сучасності, та закладає підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.
Зараз, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості. При цьому потрібно враховувати, що Україна має древню і величну культуру та історію, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання дітей і молоді.

В КМДА пройшов національно -патріотичний урок, на якому презентували тізер фільму «Заміновані вірністю». Також у заході були урочисто нагороджені добровольці 24 окремого штурмового батальону ЗСУ «Айдар» за самовідданий захист держави і українського народу.

 

 

Джерело:https://www.facebook.com/mykola.golomsha/posts/2354092334868417