VIII-й Всеукраїнський конкурс “Моральний вчинок”

2 роки ago Інформ центр 0

У 2019 році Асоціація українських правників спільно з Представництвом Української федерації Америки в Україні, за підтримки Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка, Державного університету інфраструктури та технологій проводять уже традиційний серед школярів і студентів VIII-й Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який за сім років набув значної популярності в усіх регіонах України.

Конкурс був започаткований у 2010 році з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на сприяння моральному самовдосконаленню особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадської позиції та соціально-правової активності учнів і студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету і територіальної цілісності і 8-й рік поспіль демонструє надзвичайну активність учнів і студентів, які у творчій формі звітують про широкомасштабну суспільно корисну діяльність, яку вони проводять під проводом педагогів, батьків, лідерів громадських організацій. Членами Журі цьогорічного восьмого Консурсу було опрацьовано 630 робіт, які були відібрані після проведення регіональних етапів Конкурсу у всіх областях України.

25 квітня у приміщенні КМДА відбулась церемонія нагородження переможців VIII-й Всеукраїнського конкурсу  «Моральний вчинок». У привітанні переможців і відзначенні кращих проектів  взяв участь лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша.  Цей конкурс відкриває дитячі серця, для яких моральний вчинок вже зараз став ідеалом сучасноі моделі поведінки.
Нехай і надалі зміцнюється у дітей та молоді живий інтерес до українських традицій, до історії власного роду і народу.