Карний розшук України як метроном захищеності суспільства

1 рік ago Леонід Додинський 0

15.04.1919 року Декретом Голови Раднаркому України Х. Раковського було започатковано судово-карний розшук України, який у перші роки створення підпорядковувся Народному комісаріату юстиції і складався з:

  • судово-карного розшуку, що займався безпосередньо оперативно-розшуковою діяльністю;
  • судово-карної міліції, що займалася дізнанням, тобто розслідуванням скоєних злочинів.

З роками діяльність органів внутрішніх справ удосконалювалась і реформувалась, виходячи з потреб та вимог суспільства. Разом з іншими службами МВС України зростав, змінювався і кваліфікувався Карний Розшук України.

На мою думку, Карний Розшук завжди був стовпом, опорою міліцейсько-поліцейської системи. Саме з нашої служби кращі представники призначались на керівні посади в центральному апараті МВС України та територіальних органах внутрішніх справ, саме їм довірялась організація розкриття самих резонансних та особливо тяжких злочинів, а тому і вимоги до комплектації служби, організації професійної підготовки «Оперів», вихованню у них високих морально-психологічних устоїв та якостей були на дуже відповідальному і високому рівні.

У наші дні перед службою карного розшуку та іншими службами, що займаються розкриттям і розслідуванням злочинів постали серйозні виклики:

  • війна з агресором;
  • децентралізація державної влади і управління;
  • економічні труднощі, що супроводжуються підвищенням рівня соціальної незахищеності законослухняного народу України.

Також ряд проблем постало у зв’язку з проведенням так «званих реформ правоохоронної системи» держави, що викликали явні провали в ефективності і спрямованості професійних дій служб сьогоднішньої поліції по захисту людей від злочинних посягань загальнокримінальної нечисті, яка тільки й очікувала розбалансування в координації дій правоохоронних органів та її передових служб.

Співчуваю своїм молодим колегам, бачу і відчуваю їх труднощі та проблеми, намагаюсь допомогти у міру своїх можливостей, з твердою вірою, що суспільство України згуртується навколо своєї поліції, усіх правоохоронних органів і надасть їм відповідні права і повноваження, а також громадянську підтримку для послідуючої успішної боротьби із злочинністю!

Поздоровляю з професійним Віковим Святом шановні колеги, ветерани Карного розшуку! Здоров’я Вам, віри в торжество Закону, сімейного облаштунку та витримки.

З повагою, генерал-майор міліції у відставці,

Почесний працівник МВС України,

Радник Голови Політичної Партії «ПАТРІОТ»

Леонід  Додинський

15.04.2019 р.

The following two tabs change content below.
Леонід Додинський

Леонід Додинський

Радник голови Політичної Партії “ПАТРІОТ”, екс-перший заступник начальника Департаменту карного розшуку МВС України, Почесний працівник МВС України