20 РОКОВИНИ ВБИВСТВА В`ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

2 роки ago Інформ центр 0

25 березня 1999 р. було в підлаштованій аварії вбито В`ячеслава Чорновола. На місці вбивства на бориспільській трасі встановлений кам`яний хрест, біля якого у дні пам’яті збираються соратники та побратими В`ячеслава Максимовича.

25 березня 2019 р. Партія «ПАТРІОТ» долучилася до вшанування великого українця. Лідер партії Микола Голомша в свої промові наголосив на тому, що Вячеслав Чорновіл є символом Духу, гідності і честі, прикладом  яким має бути патріот своєї держави, який любить її і прагне кращого життя. Насправді це не було просто ДТП, в якому загинув В.Чорновіл, а це було вбивство, яке було доведено слідчими органами під керівництвом Миколи Голомші ще у 2007 році, коли він був на посаді заступника генерального прокурора України. Але вороги Чорновола, дізнавшись, що слідчо-оперативна група знайшла прямі докази організації вбивства Чорновола, зробили все можливе, щодо вилучення кримінальної справи з провадження цієї слідчо-оперативної групи та зведення її подальшого розслідування нанівець.

Також слово мали молоді патріоти громадсько-політичний діяч, координатор проектів СКУМО Костянтин Новаленко та лідерка «Творчого Сектора», українська поетка Мальва Кржанівська. Молодь вважає, що розслідування справи В.Чорновола є надзвичайно важливим для української Нації, а тому вимагає відновлення роботи слідчо-оперативної групи подальшого розслідування цього кримінального злочину, встановлення та покарання всіх його співучасників.