Вшановуємо День Героїв Небесної Сотні

3 роки ago Інформ центр 0

Майдани України – Свободи 2004 і Гідності 2014 – були продовженням виплеканої віками української тяглості до волі і свободи, соборності та спроможності громад і держави.

Події 18-20 лютого 2014 року стали публічно та геостратегічно переломним моментом у новітній історії України та глобального світу. Саме українці продемонстрували на увесь світ свою високу жертовність задля людських гуманістичних цінностей та щиру віданість принципам демократичного життя, вписавши яскраву сторінку прикладу для інших народів і націй.

Всеукраїнський Майдан переміг. За цю перемогу без вагань загинула Небесна Сотня. Своїм життям і подвигом Герої Небесної Сотні довели українцям і всьому світові, що гідність є дійсно найвищою цінністю сучасного громадянина, патріота і за неї є сенс віддавати власне життя. Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Давайте в цей день віддамо шану тим, хто “положив серце й душу за нашу свободу”. Також, давайте вшануємо тих батьків, які ніколи не дочекаються синів; тих дружин, які ніколи більше не зможуть обійняти своїх чоловіків; тих дітей, які вже ніколи не побачать батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня.

Пам’яттю, що буде гідною для цих Героїв, які без роздумів принесли себе в жертву заради України, може бути тільки збереження України, як незалежної та потужної європейської держави, на яку вже ніхто і ніколи не наважиться посягнути.

СЛАВА УКРАЇНІ !     ГЕРОЯМ СЛАВА !

Микола Голомша