Патріоти Збаража підтримують рішення Андрія Яремовича Новака балотуватися в Президенти України

2 роки ago Інформ центр 0

Збаразька районна організація політичної партії «ПАТРІОТ» 27 січня 2019 року зібрала на майдані Івана Франка у Збаражі своїх членів та прихильників на мітинг під гаслом «Я люблю свою Україну».

Окрилені рішенням з’їзду політичної партії, що відбувся у столиці 25 січня 2019 року і на якому партійці обрали своїм кандидатом у президенти Новака Андрія Яремовича, поділилися цією новиною з жителями та гостями міста.

У своєму виступі голова районного осередку політичної партії «ПАТРІОТ» Володимир Виклюк розповів присутнім про життєвий шлях та наукові та економічні досягнення кандидата на посаду Президента України Андрія Новака.  Володимир Володимирович особливо підкреслив, що бачення економічного та стратегічного розвитку країни нашого кандидата  базується на основних програмних засадах політичної партії «ПАТРІОТ».

У ході мітингу очільник районної організації партії розповів присутнім коротку  історію створення партії «ПАТРІОТ»,  дав оцінку роботи органів влади та її наслідки для краю.

На завершення мітингу Володимир Виклюк звернувся до земляків з закликом відповідально і виважено підійти до виборів президента України, бо від цього залежить наше спільне майбутнє.