Патріоти представили в ЦВК свого кандидата у Президенти України – Андрія Новака

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні політична партія «Патріот» представила в ЦВК свого кандидата у Президенти України. Документи на реєстрацію від цієї політсили подав відомий український економіст Андрій Новак.

У своєму коментарі Голова «Патріоту» Микола Голомша пояснив цей вибір тим, що партія є правицею, яка об’єднала багато політсил патріотичного напряму і рішення про висування саме Андрія Новака було результатом жвавих внутрішньопартійних дискусій. «Об’єднуючись в партію «Патріот», ми перш за все заявили, що у нас не буде «вождизму», – підкреслив Голомша. – І сьогодні ми продемонстрували це. Андрій Новак – рядовий член партії, який має харизму і мотивацію. Він входить до п’ятірки провідних українських фахівців в галузі макроекономіки і чітко розуміє, яка відповідальність покладена на нього партією». Висування саме Новака є цілком логічним для «Патріоту», адже програма партії базується на розумінні викликів, які зазнає Україна в епоху наступу глобального російського тероризму, в якому складова, спрямована на економічне обезкровлення України є одною з ключових.

Микола Голомша підкреслив, що вихід із нинішньої військової кризи, окрім мілітарного, кримінально-правового, дипломатичного і нормотворчого шляхів, базується і на економічній успішності України. Її здатності не тільки економічно протистояти агресії Росії, а й ефективно розвиватись. «Патріот» ставить за мету знищення олігархічних монополій, що грабують народ і є джерелом корупції, та переведення вітчизняної економіки з розряду сировинних у число інноваційних і технологічних. «Андрій Новак є людиною, яка розуміється на таких глобальних економічних процесах, – каже Микола Голомша. – І він є патріотом, відданим Україні. Я переконаний, що ці риси мають бути ключовими для глави держави, від якого залежить ефективна протидія агресору, подолання бідності і розбудова нової економіки та забезпечення дотримання прав людей. Новак погодився із партійним програмним положенням про те, що президент має першочергово ініціювати подання законопроекту, який передбачає кримінальну відповідальність за порушення Конституції України представниками будь-якої з гілок влади».

Партія «Патріот» у своїй програмі просуває ідею створення людиноцентричної держави. «Людина має стати найвищою цінністю для держави.

 

Держава має стати сервісом, який забезпечує всебічний розвиток особистості».