100 річчя АКТу ЗЛУКИ – СОБОРНІСТЬ України, як потреба в ЄДНОСТІ для її ЗБЕРЕЖЕННЯ

1 рік ago Інформ центр 0

Результатом заходу є ПРОГОЛОШЕННЯ:

ГРОМАДСЬКОГО АКТу ЗЛУКИ УКРАЇНЦІВ
(духовної, культурної, оборонної, економічної, організаційної)
заради збереження: СОБОРНОСТІ споконвічних українських земель, проголошеної на Софійському майдані 22 січня 1919 року та державної НЕЗАЛЕЖНОСТІ відновлюваної в ХVII ст., 22.01.1918 р. та 24.08. 1991 р.

Проголошення «ГРОМАДСЬКОГО АКТу ЗЛУКИ УКРАЇНЦІВ» стане початком широкомасштабної акції української громадськості по розгортанню конкретних дій спрямованих на збереження територіальної СОБОРНОСТІ, державної НЕЗАЛЕЖНОСТІ та особистої СВОБОДИ для української Нації. В процесі реалізації будуть відбуватися дії по завершенню московської деколонізації та усунення такого явища як колабораціонізм, демонополізація ПОЛІТИЧНОЇ та ЕКОНОМІЧНОЇ сфер, що призведе до завершення періоду економічної кризи та політичної нестабільності і виведе Україну в число НАЙРОЗВИНІТУШИХ держав світу.

СЛАВА Україні !!!

ЗАКЛИКАЄМО ПРИЄДНУВАТИСЯ до ДІЙ що мають змінити нашу реальність і наше життя на краще.

ОРКОМІТЕТ: ПП «ПАТРІОТ», Громадський Рух «Українська Патріотична Альтернатива» (в складі: Конгресу українських націоналістів, Української партії, УНА-УНСО, Громадської організації «Народний Рух України», Всеукраїнського товариства «ПРОСВІТА» імені Тараса Шевченка, Спілки офіцерів України, ОУН (д), Всеукраїнське об’єднання ветеранів, МГО Соловецьке братство) та ВОСТ, ДО «Українська Національна Рада», Творчий Сектор, НПС “Усвідом себе українцем!”, Київська громада українських Рідновірів.