З Днем Збройних Сил України!

11 місяців ago Інформ центр 0

6 грудня Україна відзначає одне з найважливіших для суспільства свят – День Збройних Сил України. Шановні Воїни, Герої-учасники АТО, ООС, добровольці, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, волонтери – воїни тилу!

Вітаємо Вас з цим величним святом нашої відродженої Армії!

Політична Партія “ПАТРІОТ” пишається Вами, нашими захисниками, які у важкий для країни час, показавши мужність, професіоналізм і вміння, зібралися разом, утворивши міцний кулак, та зупинили путінську Росію. Це було в той час, коли наша армія була фактично понівечена антиреформами, морально принижена диктаторським, проросійським режимом Януковича, повністю соціально незахищена і технічно не підготовлена до захисту власної території. На першому етапі відбиття ворожого нападу українська армія змогла оговтатись лише завдяки підтримці суспільства.

Сьогодні нам є чим пишатись: Україна вже має свою потужну армію, яка здатна захистити країну. До того ж, українська армія наразі є єдиною в Європі та однією з небагатьох у світі, яка вже більше чотирьох років веде бойові дії, відстоюючи територіальну цілісність держави, і гідно протистоїть ворогові, що самовільно перетнув наші кордони та окупував частину території. Дякуємо усім військовослужбовцям, добровольцям за те, що спинили агресора та бороните рубежі нашої країни на сході і сьогодні.

Низко вклоняємось Вашій самовідданості, жертовності і професіоналізму, Бажаємо справжнім ПАТРІОТАМ своєї держави міцного здоров’я, мужності, відваги. Окремо звертаємось до матерів, дружин, сестер та родин наших захисників, а також тих, хто втратив кращих синів і доньок Українського народу.

Глибока шана Вам усім за наших Героїв. Світла пам’ять всім загиблим у підступній агресії путінців проти України! Віри, Надії і Любові усім Вам! Миру нашій державі! Слава Україні! Героям слава!