З Днем волонтера!

1 рік ago Інформ центр 0

Волонтерство – явище в світі звичне, а ще й  узаконене ООН.

Тисячі добровольців щороку спрямовують свої зусилля на допомогу тим, хто цього потребує в усіх куточках планети.

Але в Україні волонтерство отримало зовсім нову якість.

Коли доля країни висіла на волосинці; коли армія боялась стріляти у ворога, тому що її цьому не вчили; коли представники силових структур на Донбасі масово мігрували в так звану новоросію,  –  на захист Батьківщини стали саме вони – волонтери, добровольці.

Добровольчі батальйони, майже не озброєні, не маючи тактичного вишколу та оперативного злагодження, без будь-якого законодавчого врегулювання своїх дій вступили у бій з гібридно-месіанським агрессором за покликом душі. Десятки тисяч наших громадян по всій Україні кинулись допомагати бійцям на фронті, забезпечуючи їх одягом, взуттям, їжею та питною водою. Це було найпершим з необхідного! Далі – на перераховані або принесені до волонтерських офісів кошти – від кількох гривень з пенсії до десятків тисяч доларів заможних людей – закуповувалися автомобілі і ліки, каски, бронежилети і тепловізори, робилися ремонти бронетехніки і направлялися на лікування за кордон поранені герої.

На жаль, потреба у забезпеченні наших хлопців на фронті дотепер не  зменшилась, а  Міноборони, МВС та інші структури безпекового сектору держави ще не спроможні належним чином вирішувати ці проблеми, тому волонтери продовжують свою нелегку місію, не дивлячись на зниження рівня активності громадян і зменшення надходжень на волонтерські рахунки. Саме їм,волонтерам, доводиться латати дірки не лише  в забезпеченні наших вояків на фронті, а й виправляти недолугість високих керівників.

Ми бажаємо їм не здаватися. Перемагають  сильні. Зі святом!!!

Микола Голомша