ЗАЯВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАТРІОТ»

2 роки ago Інформ центр 0

ЗАЯВА ПОЛТАВСЬКОЇ

ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАТРІОТ»

 з приводу ЗРАДНИЦЬКИХ ДІЙ  депутатів Полтавської міської ради та роздмухування ними ПРОСЕПАРАТИСЬКИХ настроїв.

21 листопада 2018 року на сайті Полтавської міської ради  був оприлюднений проект рішення,  на чергову сесію Полтавської міської ради, «Про ініціативу щодо передачі будівель та споруд КЖФ військового містечка №38 КЕВ м. Полтава, що знаходяться в експлуатації військової частини А 3384 з державної власності до комунальної власності міста Полтава»  ,яка  запланована  на 30 листопада 2018 року .

Суть даного проекту фактично зводиться до забрання в комунальну власність земель єдиної бойової частини Полтавського гарнізону,  яка знаходиться в межах м. Полтави. На сьогоднішній день на земельній ділянці понад 4 га розташований стадіон, спортивний майданчик, ряд будівель та споруд, які використовуються військовослужбовцями.

Відродження військової частини розпочалось вже під час російсько – української війни. Сформована повноцінна вертолітна бригада, яка виконувала бойові завдання на сході України і на сьогоднішній день продовжує їх виконувати.

Рядом депутатів Полтавської міської ради ініціюється забрання земель до комунальної власності під мотивом будівництва спортивних споруд, а в реалії це є  земельна оборудка ,яка за допомогою нечистих на руку чиновників МО України буде втілена в життя.

Полтавська обласна організація Політичної Партії «ПАТРІОТ» оцінює такі дії депутатів Полтавської міської ради та секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти – зрадницькими, просепаратиськими, направленими на знищення боєздатності військової частини, внесення  дестабілізації , що може привести до непередбачуваних наслідків, нещодавні події на військовому летовищі Одеської області є яскравим підтвердженням того. Аналізуючи ситуацію, можна прийти до висновку – ситуація в Полтаві аналогічна ситуації в Одеській області, яка  відпрацьовується по тій самі схемі.

Ми вимагаємо:

  1. від Голови Полтавської обласної державної адміністрація – пана Валерія Головка, як представника Президента України на теринах Полтавщини, негайно, особисто втрутитись в ситуацію;
  2. від керівництва Управління Служби безпеки України в Полтавській області зупинити зрадницькі, просепаратиські дії ряду депутатів Полтавської міської ради та секретаря Полтавської міської ради, направлених на фактичну руйнацію військової частини;
  3. від Прокуратури Полтавської області дати належну оцінку діям депутатів та посадовців Полтавської міської ради.

В разі не прийняття відповідних мір залишаємо за собою право діяти в межах Конституції України та Законів України.

Відповідь просимо надіслати у встановлений законом термін.

Голова Полтавської

обласної організації

Політичної Партії

«ПАТРІОТ»                                                                                      О.Русін