З Днем Захисника України

8 місяців ago Інформ центр 0

14 жовтня – це поєднання декількох визначних та пам’ятних дат для держави:

в першу чергу згадаємо, що це день Покрови Божої Матері, як  завжди була берегинею і стояла на захисті усіх українців, а особливо українського козацтва, яких в цей день ми також вшановуємо.

Ми з вами –  нащадки славетного незламаного духу козацького, що згодом підхопили воїни УПА, які  боролись за незалежність, цілісність, соборність усього народу українського.

Так Нехай нескорений дух наших предків ніколи не згасає у наших серцях.

Але, нажаль, у 21 ст кращі сини й доньки України, також стали на борні проти агресора за тереторіальну цілісність, за честь і свободу.

Політична Партія «ПАТРІОТ», Всеукраїнський  форум “Українська альтернатива”, громадські діячі, артисти вшанували наших героїв – активістів Майдану Гідності, волонтерів, командирів та бійців батальйонів, учасників антитерористичних операцій, нині операція об’єднаних сил, бійців, які стояли на захисті Ілловайска, Авдіївки, Дебальцево та наших славних «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту.

Від імені Всеукраїнського  форуму “Українська альтернатива” Микола Голомша вручив медалі «Честь і слава» першого та другого ступеню з нагоди Дня захисника України.

В рамках заходу «В тебе віримо ми» героям подарували сової пісні Сергій Файфура, Анастасія Лавриненко та Іво Бобул.

Прес-служба партії.