Україна не використовує наявних доказів російського тероризму – Микола Голомша

9 місяців ago Інформ центр 0

36 таємних доказів російської агресії. Чому таємних?
На фоні конфліктної історії із видачею Росії за вимогою ФСБ Тимура Тумгоєва, якого в РФ звинувачують у причетності до терористичних організацій, виникла знакова «родзинка».
Газета «Голос України» надрукувала репортаж із парламентської зустрічі із заступником Генсека НАТО Алехандро Альваронсалесом, в контексті якої віце-спікер ВР озвучила наступну інформацію – Україна готова передати 36 громадян РФ, засуджених за тероризм, в обмін на звільнення українців.
Отже, виявляється, в Україні утримується 36 осіб, які мають російське громадянство і є офіційно засудженими за терористичну діяльність.
За великим рахунком – це 36 доказів тому, що на території України ведеться терористична діяльність громадянами РФ.
36 доказів прямої участі Москви у військових діях на території нашої країни.
Виникає запитання – чому, з якої причини про такий факт стає відомо тільки зараз? Чому докази у цих справах, свідчення самих терористів, їхні зізнання, документи не використовуються у якості доказів російської агресії і терористичної діяльності на міжнародному рівні?
Чи надані ці дані до Міжнародного кримінального суду в Гаазі, куди Україна зверталась двічі у справі «Ситуація в Україні», зокрема щодо подій в Криму і в ОРДЛО? Адже з боку прокурора МКС до України були зауваження, які торкались браку доказів! Чи виникли б такі зауваження якщо б суду були надані ці 36 справ?
Це – дуже серйозні запитання до людей, які щодня розказують про міжнародні успіхи в плані подолання путінської агресії. І на них рано чи пізно доведеться дати відповідь.

Микола Голомша

Джерело: Facebook