Ганні Політковській (Мазепа) виповнилося б 60 років

2 роки ago Інформ центр 0

30 серпня 2018 року виповнилося би 60 років Ганні Степанівні Політковській. Жінці, чиї журналістська та правозахисна діяльність були спрямовані на викриття справжнього людожерського обличчя путінського режиму.

Саме цій жінці належать пророцькі слова «За что я невзлюбила Путина? Вот за это и невзлюбила. За простоту, которая хуже воровства. За цинизм. За расизм. За бесконечную войну. За ложь. За газ в «Норд-Осте». За трупы невинно убиенных, сопровождающие весь его первый срок. Трупы, которых могло и не быть».

Її вбили у 2006 році. Судячи з того, що замовниками вбивства називали то чеченців, то Березовського, за офіційними даними розслідування показало, що серед убивць були працівники правоохоронних органів Російської Федерації.

Це вбивство здається багато в чому знаковим. Це був перший акт зачистки чесної професійної журналістики в Росії і початок перетворення інформаційного простору Росії на територію виключної пропаганди і цинічної брехні. Це був початок панування гібридності та постправди, якими Путін воює з Україною активніше, ніж звичайною зброєю.

Цікаво і те, що Політковська насправді мала українські коріння. Її дівоче прізвище – Мазепа. Батько – українець з Чернигівщини, мати походить із Керчі.

В Росії зроблено все для того, аби таких людей, як Ганна Політковська забули назавжди.

А ми – не повинні забувати тих, хто протистояв переможній ході Путіна і попереджував Світ про те, на що спроможний цей диктатор.

Вічна пам’ять Гані Мазепі!