Святкування Дня села Безручки

8 місяців ago Інформ центр 0

Представники Полтавської обласної організації  Політичної Партії  «ПАТРІОТ» спільно із депутатським корпусом та керівництвом Терешківської ОТГ організували та провели День села Безручки Полтавського району.

Патріоти подарували громаді свято – яскравий концерт артистів-лауреатів міжнародних  конкурсів, фіналістів вокальних проектів, яких  очолює  керівник академії мистецтв «Golden Sound» -Євгеній Присяжнюк.

Понад дві години  слухали чудові українські пісні у виконанні Олега Соловйова, Наталії Мироненко, Кейнт Михайло, Зінченко Назарія.

Малечі також було весело – вона змогла досхочу награтись із казковими героями , наскакатись на батуті та величезному надувному драконі.

Після концерту та дитячих розваг  на всіх чекав смачний куліш  від учасника АТО «Петрович» (Віталій Турпітько).

Приємно було спостерігати, як односельці підходили та дякували депутату ОТГ  – Руслані Бедраті, адже такого дійства, як зазначили люди, село ще не бачило.

Пані Руслана Бедрата на сьогодні представляє Політичну Партію «ПАТРІОТ» в Терешківськой ОТГ як депутат.

І вже є перші здобутки – проведене грейдування та підсипка проїздної дороги від с. Безручки до центру ОТГ с. Терешки. В найближчих  планах проведення вуличного освітлення в селі.

Пресс – служба Полтавської обласної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ»