Вічна пам`ять загиблим Героям під Іловайськом

2 роки ago Інформ центр 0

Чотири роки тому сталась трагедія, яка навіки буде вписана в українську історію та залишиться болючою раною на серці кожного українця – Іловайський котел.

І нині багато що вказує на прагнення зацікавлених осіб, аби справжні причини загибелі сотень українських воїнів залишились в історії та пам’яті народу спотвореними.

Але я впевнений: справжні причини і винуватці того, що Іловайськ став місцем оточення і розстрілу регулярними російськими військами українських захисників, основою яких були бійці добровольчих батальйонів, саме ті воїни, які за покликанням душі першими стали на захист українського суверенітету, – стануть відомими.

Бо живемо у такому часі, коли правду приховати набагато важче, ніж у минулому.

Боляче, що у ці дні жалоби ми думаємо про чиєсь лукавство і несправедливість, але пам’ять про наших Героїв зобов’язує нас усіх вимагати правди про їхні подвиги і загибель. Це наш обов’язок перед ними, їхніми родинами, обов’язок перед українською історією.

Нині висловлюємо вдячність за патріотизм і вірність Україні тим, хто пережив ці жахливі події, та вшановуємо пам’ять загиблих і вклоняємося їхнім матерям.

Микола Голомша