З Днем Державного Прапора України

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні, як і завжди у віках, ми виборюємо власну соборну незалежність та захищаємо територіальну цілісність, як в період Української революції 1917-1921 років 100 років тому.

Українство – нація, яку не знищили ні геноциди, голодомори та репресії, ні війни. Тому  ми з впевненістю дивимось у майбутнє.

У повазі до святого символу держави – Прапор уособлює: патріотизм, гідність, громадянську самосвідомість, вміння і готовність об’єднати середовища життя для подолання будь-яких перешкод.

У складний час сучасної кремлівської агресії наша нація міцнішає, об’єднується і стає сильнішою. Омріяна багатьма поколіннями спроможна і квітуча Україна будується кожним із нас щоденно, ми всі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни.

Ми платимо за свою свободу найдорожчою ціною – життям українських патріотів, тому повинні свято берегти пам`ять про кожного, хто здобував і здобуває волю України.

За останні роки кольори державності жовтий та блакитний стали найбільш об’єднавчими символами, які присутні і у повсякденному житті, і на фронті, і стали знаними у світі.

Патріоти вітають українців з Днем державного прапора України!

Бажаємо всім нам бути гідними пам’яті наших героїчних предків, Героїв Небесної Сотні та воїнів – звитяжців, які своїм служінням творять славу і велич державного прапора країни!

Зі святом вас, дорогі українці!