Полтавська міська організація Політичної Партії «ПАТРІОТ» провела конференцію

12 місяців ago Інформ центр 0

Днями відбулася чергова конференція Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ». На порядку денному розглянули ряд важливих питань, що стосуються успішного функціонування організації, та окреслили перспективи на майбутнє.

Володимира Коротинського обрали головою Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ»

Кандидатуру Володимира Коротинського, який до цього успішно виконував обов’язки голови міської організації,  однопартійці підтримали одноголосно. Володимир Коротинський – член Політичної Партії «ПАТРІОТ» з моменту її заснування, людина добре знана в Полтаві, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, активний учасник Революції Гідності, організатор профспілкових та студентських страйків. У тому, що обрали людину гідну, впевнений і голова обласної організації Партії «ПАТРІОТ» Олександр Русін. Новообраному голові обов’язково вдасться реалізувати накреслені для міської організації напрямки роботи, тим більше, що спрямовані вони на розвиток Полтавської громади, зазначив він.

Також на засіданні обрали заступників голови міської організації. Ними стали активні та дієві члени партії – Олег Русін, виконавчий директор однієї з відомих у Полтаві фірм, та Олексій Євтушенко, приватний підприємець, голова Подільської районної організації Партії «ПАТРІОТ» у Полтаві. До ради міської організації, яку теж обрали на конференції,  увійшли семеро членів партії, люди достойні та досить відомі в Полтаві.

 Підтримка соціальних ініціатив – головна теза партії

Активно обговорювали на конференції основні напрямки роботи Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» до кінця року. Зокрема, йшлося про закріплення членів партії та її прихильників за виборчими округами та проведення роботи з місцевим населенням. Підтримка соціальних ініціатив – головна теза партії. Уже зараз партійці підуть у народ, спілкуватимуться з людьми, з’ясовуватимуть їхні основні проблеми. А розпочнуть партійці своє спілкування з полтавцями запитанням: чи знають люди свого депутата й чи отримують допомогу від нього. Зібрана з округів інформація після необхідного опрацювання передаватиметься у вигляді відповідних звернень до органів місцевого самоврядування чи інших інстанцій, причетних до виникнення проблем. «ПАТРІОТ» добиватиметься вирішення зафіксованих проблем.

«ПАТРІОТ» не дасть перетворити Полтаву в зону екологічного лиха

Незадовільна робота комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» перетворює Полтаву в  зону екологічного лиха й вимагає термінового втручання. Аварійні каналізаційні колектори й водопровідні мережі, каналізаційні стоки в підвалах будинків, на вулицях, дитячих майданчиках стають для Полтави нормою, за яку ніхто не несе відповідальності.

Голова обласної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» Олександр Русін розповів однопартійцям про роботу, яку вже вдалося провести  з цієї проблеми. Кілька тижнів тому активісти партії збирали кошти на ремонт одного з аварійних каналізаційних колекторів у Полтаві. Гроші, зібрані за участю доведених до відчаю мешканців Полтави, організатори акції вручили губернатору області, щоб привернути нарешті увагу до бездіяльності «Полтававодоканалу». Тим більше, за попередніми підрахунками, це підприємство, обслуговуючи в місті близько ста тисяч фізичних абонентів та більше п’ятнадцяти тисяч юридичних, має мільйонні прибутки щомісяця. На жаль, зауважив голова обласної організації Олександр Русін, зробити детальний аналіз фінансової складової «Полтававодоканалу» не дозволяє закритість підприємства, відсутність необхідної інформації у вільному доступі.

На сьогодні, розповів Олександр Русін, розпочалася масштабна кампанія зі збору підписів за відставку директора КП ПОР «Полтававодоканал» Василя Воротинцева. І дуже добре, підкреслив Олександр Русін, що проведена членами партії робота уже дала перші результати. Акції «ПАТРІОТа» спонукали до дій керівництво «Полтававодоканалу», зокрема, почалися відновлювальні роботи на одному з аварійних колекторів, хоча раніше пан Воротинцев заявляв на одному з місцевих телеканалів, що коштів немає; розпочався діалог «Полтававодоканалу» і з депутатським корпусом Полтавської міської рад, перед яким директор горезвісного підприємства визнав проблеми й попросив допомоги. Боротьба зі свавіллям «Полтававодоканалу» лише розпочалася і налаштовані полтавські «ПАТРІОТи» рішуче, запевнив Олександр Русін.

Кредитування малого й середнього бізнесу –проблема, яка потребує вирішення

Жвава дискусія в партійців виникла з багатьох питань. Серед них – актуальна й надзвичайно болюча на сьогодні проблема кредитування малого й середнього бізнесу. Підняв на конференції це питання Дмитро Науменко, приватний підприємець, який знає проблему не зі слів, стикаючись з нею разом з колегами. Відсоткові ставки, під які сьогодні підприємцям пропонують кредити банки, злочинні. Таке кредитування – шахрайство, банкет під час чуми, йшлося в обговоренні. Тому партійці вирішили, з-поміж інших звернень, акцентувати увагу київського керівництва партії і на цій проблемі.

Завершилася партійна конференція приємною подією – до лав «ПАТРІОТа» прийняли нових членів, привітали їх та запросили активно включатися в роботу.