Яким має бути Президент України?

3 тижні ago Сученко Вячеслав 0

Ґрунтовний аналіз численних соціологічних досліджень громадської думки показує різке зростання рівня зневіри українців в політичних лідерах, які штучно нав`язуються суспільству шляхом маніпуляції висновками цих досліджень.

За таких умов на перший план мають вийти не прізвища політиків, а якості особистостей, які дозволять їм забезпечити реальну модернізацію України.

На мою думку, для виправлення кризового становища Україні потрібен відповідальний Президент, який завдяки своїй гідності , фаховості, життєвому і професійному досвіду, відданості Україні та особистій мужності отримає беззаперечну довіру у громадян України. Зокрема, працівників і роботодавців, великого, малого і середнього бізнесу, військовослужбовців, державних службовців і правоохоронців, науковців і освітян, спортсменів і працівників культури та мистецтв, вірян різних конфесій.

І який, завдяки вказаним якостям, здійснить злам тіньової системи відносин та реально забезпечить для всіх однаково рівні, безпечні, перспективні, прозорі, відповідальні та збалансовані умови розвитку спроможних середовищ життя.

Не буде жити минулими практиками, а будуватиме перспективне майбутнє. Не ховатиметься за спини посадовців держави, а візьме на себе повну відповідальність за стан справ у країні і за втілення задекларованої програми творення середовищ життя для українців.

The following two tabs change content below.
Сученко Вячеслав

Сученко Вячеслав

Голова Виконавчого апарату Політичної Партії "ПАТРІОТ", ветеран військової служби, Почесний працівник прокуратури України
Сученко Вячеслав

Latest posts by Сученко Вячеслав (see all)