ДОБРО МАЄ НАРОДЖУВАТИ ДОБРО

2 роки ago Інформ центр 0

Цього літа керівник Збаразької районної  організації політичної партії «Патріот» він же й натхненник створення на Збаражчині сільськогосподар­ського багатофункціонального обслуговуючого кооперативу «Владагро» Володимир Володимирович Виклюк придбав за власні кошти і жителям села Бодаки Олексію та Федорі Шандрук передав доїльний апарат та корову з усіма оформленими документами.

Наші зубожілі і вимираючі села потрібно рятува­ти і підтримувати не гаслами і популістськими радикальними заявами, вважає Виклюк, а людяними вчинками та конкретною допомогою. І не на передодні чергових або позачергових виборчих кампаній, а щоденно.

Сам Володимир Володимирович колишній працівник прокуратури і закоренілий міський житель п’ять років тому по-новому переосмислив для себе  усім відому приказку: хочеш змінити світ – почни з себе. І у цілком зрілому віці цілком свідомо, як то кажуть при добрій пам’яті, вирішив змінити міський асфальт на зелені луки, переїхати до села і стати міцним сільським господарем. Розпочавши господарку з однієї корівчини та доїльного апарату, за цей час надбав уже десять корів, декілька кіз і обріс господарством. Започаткував виробництво сиру.

Та зовсім не власна вигода і розширення своєї господарки рухає Володимиром Володимировичем.

Як і на колишній своїй роботі, мислить Виклюк не тільки, і не стільки приватними інтересами, а суспільними категоріями. Адже прекрасно розуміє, що самостійно зупинити вимирання українського села нікому не під силу.

Щоб зупинити виїзд селян на заробітки за кордон і повернути на Батьківщину мільйони заробітчан з далеких Європ, потрібно, передусім, згуртувати людей і дати можливість гідно працювати у власному краї. Зробити усе, щоб і молоде і старше по­коління відчуло переваги життя на своїй землі.

Таке згуртування людей і сталий розвиток сільської місцевості та місцевих громад неабияк залежить від активності та небайдужості самих жителів переконаний Володимир Володимирович. Бо саме люди, переконаний він, їхня працьовитість є родзинкою і безмежним потенціалом наших сіл.

«Щоб люди повірили мені і у власні сили, щоб повірили у те, що батьківська земля прогодує і  збереже, – говорить Володимир Виклюк, –  я мушу свої прикладом доводити це. Робити людям добро, не чекаючи подяки і похвали».

Потрібно творити добрі вчинки… просто, робити добро для інших. Адже, насправді, щоб робити добро не обов’язково витрачати великі кошти. Достатньо об’єднати навколо себе хороших людей і гуртом робити, хай і не грандіозні, зате добрі, справи. Тоді навколишні люди стануть привітнішими, почнуть частіше посміхатися, повірять у власні сили.

Завзятість селян і їхня щирість – це умова успіху. Усього можна досягти, якщо між людьми буде злагода і розуміння.

Жодна справа не зрушиться з місця, якщо не зробити перший крок, не пережити радість від спільно досягнутого успіху, не переконатися у власних силах та можливостях на шляху покращення власного життя. Саме тому Володимир Виклюк віддав у добрі руки хорошій працьовитій сім’ї Шандруків з села Бодаки коро­ву зі своєї господарки і двох кіз. Віддав, щоб люди реалізували себе на власній землі. Поділився з надією, що добра справа буде множитися і об’єднає багатьох .