Акція «Збір коштів для КП ПОР «Полтававодоканалу» від полтавських Патріотів

12 місяців ago Інформ центр 0

Водії автомобілів змушені об’їжджати проблемну ділянку  по вул. Коцюбинського, 2 м. Полтава напроти дитячого садочку. Дане провалля збільшується з кожним днем , попереджувальні знаки та огорожа провалля відсутня. Світло по даній вулиці не горить. З 7.30 год. до 8.15 год. 12.07. 2018 р. Полтавська міська організація Політичної Партії «ПАТРІОТ» провела Акцію «Збір коштів для КП ПОР «Полтававодоканалу», метою було спонукання Голови Полтавської ОДА Валерія Головка звернути увагу на незадовільну організацію роботи  генеральним директором КП ПОР «Полтававодоканал» Воротинцевим В.А., який безпосередньо підпорядкований Полтавській ОДА. Оскільки тих коштів, які виділялись додатково депутатами обласної ради ,( не враховуючи  абонентської плати мешканців міста по новим тарифам)  «НЕ ВИСТАЧАЄ», адже підряди за дивним збігом обставин виконують лише київські фірми, а не робітники підприємства(які є висококваліфікованими спеціалістами).

Як зазначив в.о. голови Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» Володимир Коротинський  «кошти зібрані під час акції у розмірі 238 грн.80 коп , лише за 45 хвилин показали «повагу» мешканців Полтави до керівництва ОДА та комунального підприємства».

О.Русін – лідер патріотів Полтавщини зазначив: “Сьогодні проходить сесія Полтавської обласної ради , на якій заплановано виділення  КП ПОР «Полтававодоканал» близько 435 тис. грн.. на капітальний ремонт уже існуючого забору, в той час, коли м. Полтава потопає в фекаліях, покрите проваллями , це є знущанням над мешканцями міста особисто керівником Воротинцевим В.А. та його кураторами із Полтавської ОДА ».

Р.S. в  минулому році активістам Партії «ПАТРІОТ» за підняття проблемних питань в організації роботи КП ПОР «Полтававодоканал»  «новою командою управлінців» проводились  незаконні відключення  від водопостачання та водовідведення. Лише завдяки  особистому втручанню голови ГС «Координиційної ради громадських організацій учасників АТО» В. Турпітько, голови Полтавської обласної ради Біленького О.  та керівництва м. Полтави свавілля зупинилось та не відбулось силового протистояння.  Ми дуже просимо профільного заступника, який відповідає за організацію роботи комунальних служб, О.Пругла не доводити до такої ж ескалації конфлікту як у минулому році, а краще навести лад в організації роботи КП ПОР «Полтававодоканал».

Прес-служба Полтавськоі обласної партії ПАТРІОТ