Вічна пам’ять справжньому ПАТРІОТУ України – Левку Лук’яненку!

7 місяців ago Інформ центр 0

7 липня, у віці 89 років помер справжній борець за вільну і соборну Україну,  співзасновник Української Гельсінської групи,  політик та громадський діяч, народний депутат України чотирьох скликань, письменник, Герой України, автор “Акта проголошення незалежності України”  – Левко Лук’яненко.

Він був живим символом незламності українського духу,  людиною-легендою за часів СРСР і незалежної України, справжнім Патріотом  України, для якого честь та гідність стали головними життєвими принципами.

Левко Лук’яненко один із тих, чиє ім’я назавжди закарбовано в українській історії.  Він все своє життя присвятив служінню Україні, боротьбі за її волю і незалежність. Він є справжнім Героєм України, який за свої переконання, з вірою в Українську справу 26 років провів у радянських в’язницях, таборах і на засланні (Мордовія, Перм, Кучіно, Томська область та ін.), з них 450 днів – у приміщеннях камерного типу і карцерах. Його не зламала радянська влада, він став справжнім символом незламності українського духу та прикладом для всіх українців.

Вічна пам’ять справжньому ПАТРІОТУ України  – Левку Лук’яненку!

Слава ГЕРОЮ УКРАЇНИ!

Герої не вмирають!