Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає з Днем Конституції України

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні незалежна Україна відзначає 22-річницю з дня прийняття у 1996 році Основного закону держави — Конституції.

Конституція України має в нашій державі найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Лише суворе дотримання її норм може забезпечити верховенство права та віру українського народу у справедливість.

Наша Конституція проголошує Україну суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищими соціальними цінністями. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

На жаль, ще не всі громадяни України вважають День Конституції важливим святом. Таке ставлення спричинено тим, що Конституція України ще не працює на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями.

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищими цінностями, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. А це у великій мірі залежить від кожного з нас. Тому не треба забувати, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, а органи державної влади мають бути захисником і ефективним сервісом для суспільства!

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає усіх громадян України з Днем Конституції, і впевнена, що український народ гідний мати непорушний Основний закон, який би реально забезпечував, захищав і гарантував права і свободи, мирне, безпечне, заможне, сучасне середовище життя громадян.

Прес-служба