Депутат-ПАТРІОТ викрив ознаки шахрайства при голосуванні за проекти громадських ініціатив у м. Ужгороді

3 роки ago Інформ центр 0

Депутат фракції Політичної Партії «ПАТРІОТ» в Ужгородській міській раді Варцаба С.В. виступив ініціатором звернення до керівника Ужгородської місцевої прокуратури Д.Кириленка із заявою про злочин, котре підписали ще 10 депутатів з інших фракцій.

У ній йдеться про факти шахрайства, умисного використання персональних даних мешканців міста, спотворення результатів голосування за подані проекти громадської ініціативи через офіційний сайт Ужгородської міської ради, що проводилося у рамках реалізації рішення 17-ї сесії міської ради         7 скликання від 16.11.2017 №851 «Про затвердження Положення про бюджет громадської ініціативи м. Ужгород», яке проходило у період з 01 по 31 березня поточного року.

Депутати просять керівника місцевої прокуратури порушити за цими фактами кримінальне провадження, витребувати у міської ради дані результатів голосування за проекти-переможці з ПІБ та номерами телефонів голосуючих, перевірити з яких ІР-адрес відбувалося масове фальшування голосів та встановити винних у шахрайських діях осіб.