Україна вже в списку країн, що голодують

9 місяців ago Інформ центр 0

Дивна річ, яким чином в українських ЗМІ подають інформацію. Звісно, що деякі з них маніпулюють, звісно, що викривляють, звісно, що одні розповідають про вселенські успіхи провладних «реформ», а інші їх з таким же успіхом критикують.

Однак, є речі, котрі не хочуть бачити ні одні, ні другі. Мова йде про документи, звіти, аналітичні доповіді, що виходять від імені впливових міжнародних організацій.

Наприклад, у нещодавно оприлюдненому звіті Організація Об’єднаних Націй внесла Україну до списку країн, що голодують. Про це було сказано в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і Всесвітньої продовольчої програми для Радбезу ООН.

З документа випливає, що продовольча ситуація в 16 країнах світу є критичною. У список країн, що голодують були внесені Афганістан, Бурунді, Гаїті, Гвінея-Бісау, Демократична Республіка Конго, Ірак, Ємен, Ліберія, Ліван, Малі, Сирія, Сомалі, Судан, Центральноафриканська Республіка, Південний Судан і Україна.

На думку експертів, у всіх цих державах підрив продовольчої безпеки викликаний збройними конфліктами.

Однак, ООН відмовляється продовжувати поставки продовольства на територію Східної України (скоріш за все, мається на увазі зона проведення бойових дій на Донбасі – авт.), що обумовлюється зниженням фінансування організації в цілому та скорочення деяких її програм зокрема.

Отже, здається тільки з текстів міжнародних організацій можна довідатися про адекватний стан країни та її продовольчого положення?

На відміну від авторів ООНівського документу ми, мешканці нашої держави, прекрасно розуміємо, що не тільки російська агресія на Сході нашої держави призвели до такого положення. А ще цьому сприяють шалена корупція, запаморочливий розрив у доходах окремих прошарків населення нашої держави, низький рівень купівельної спроможності наших громадян та високий рівень недооцінки праці абсолютної більшості найманих робітників, що є наслідками існування олігархічної системи, котра на сьогоднішній день панує в Україні.

Давайте всі подякуємо нашим “славним ” реформаторам!!!

С.Балло